Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mennyire akarják az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire akarják az olyan férfiakat akik extrém módon el vannak hízva,38 évesen is szülőknél lakik, anyukája a legfontosabb neki, jelenleg nincs munkája de keres, illetve eléggé önállótlan, de hajlandó egy csinos nőért változtatni ezen?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 09:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem akarják...szerintem még a pasik sem.


Jó kamu kérés:) Valami jobb témát is bedobhatnál, olyan életszerűbbet:)

2019. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Jézusom XDXDXDXD
2019. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted?
2019. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Hogy mások mennyire akarják, azt nem tudom. Nekem nem lenne kedvem kihúzni sz-ból az biztos.
2019. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
98%

Ha hajlandó egy csinos nőért változtatni, akkor ELŐBB változzon, aztán lesz csinos nője. Akit ez nem motivált 38 évig, azt nem fogja az se, ha lesz egy ilyen nő.

Évekbe telik, mire jelentős változást ér el.

Tudtad, hogy a 40 felettiek felének potencia zavara van? Na neki biztosan lesz is.

Szerintem ő az a típus, akinek ideje ezt feladni és tartós egyedüllétre berendezkedni.

2019. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Kamu. :)
2019. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

Semennyire, nem akarják a nők az ilyen pasit.

Miért kell ahhoz motiváció,hogy valaki változzon?Alap dolog: nem hízok el extrém módon, szintén alap: 38 évesen már nem lakom a szülőknél úgy főleg nem,hogy semmiféle jövedelmem nincs, és a nyakukon élősködök.Ha önállótlan, elhízott, nincs munkája - hiába keres, sehol nem fog találni.


Tehát: fordítsd meg a sorrendet: fogyj le,mozogj, keress munkát, célt (közben is,próbáld magad önállósítani (bár miből is?). Ez esetleg majd hozza magával azt is,hogy sikerül párt találnod.

2019. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő ilyen férfiról álmodik.:)
2019. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%
Mennyire.... Semennyire....
2019. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
#8: Csak ha a pénisze is kicsi!
2019. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!