Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Előny vagy hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előny vagy hátrány, ha egy pasi udvarias?

Figyelt kérdés
Nem tartjátok szánalmasnak, ha mondjuk kinyitja előttetek az ajtót, segít cipekedni stb?
2019. aug. 27. 12:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudhatod,hogy szinészkedik-e,hogy megfigyeled,hogy viselkedik mással.Lehet,veled udvarias,de másokkal bunkó.
2019. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
És az miért érdekel, hogy másokkal milyen?
2019. aug. 27. 12:41
 13/25 anonim ***** válasza:
11%
Udvariasságért nem adnak Amnesia cuccot a plázában. Az udvariasság csak egy színpadias dolog .... egy maszlag. Az az előny, ha GAZDAG vagy! A nők SZPONZORT keresnek, nem társat. Az anyagi lét fenntartása számít, nem a fajé. Gyereket a csórók csinálnak, dugni csak a qrvák dugnak, beszélgenzti meg beszélgess a dagi nőkkel, azok olyan locsi-fecsik!
2019. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
Mindenféleképpen előny. Nem is értem a kérdést. Kb ez olyan, mintha azt kérdeznéd jobb ha mosolygósan indul a reggel vagy nem?
2019. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%

"

És az miért érdekel, hogy másokkal milyen?"


Azért drága, mert az az alaptermeszete es elobb-utobb a párjával is olyan lesz.

2019. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
30%

Nekem konkrétan üvöltötték le a fejem, amiért ki mertem nyitni az ajtót, és előre akartam engedni egy nőt, egy épületből kifelé jövet!

Közölte a nő, hogy nem nyomorék, és nem kell gyerekként kezelni, ki tud nyitni egy ajtót.


Egy 40-es MILF volt.


Csak annyit tudtam mondani neki: "Te, cafat."

2019. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
#16 velem is volt hasonló eset, ezért is kérdeztem.
2019. aug. 27. 13:24
 18/25 anonim ***** válasza:
Nálam nem hogy előny, de ahhoz, hogy valaki potenciális párjelölt legyen a szememben, elengedhetetlen.
2019. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"És az miért érdekel, hogy másokkal milyen?"


Azért, mert ha elmúlik a kezdeti lelkesedés, jönnek a szürke hétköznapok, velem is olyan lesz, mert az az alap viselkedése.

2019. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Na jó, azért az udvariassághoz az is hozzátartozik, hogy odafigyeltek a másikra, hogy egyáltalán abban a helyzetben van-e szükség arra, hogy udvariasak legyetek.


Én nő vagyok, ebből az oldalból próbálok pár példát hozni.

Tavaly Balatonon töltöttem egy hétvégét pár ismerősömmel. Hazafelé helyjegyes vonaton utaztunk, sokan voltak, természetes volt, hogy felteszem a csomagomat a csomagtartóra. Ült ott egy fazon a csomagtartó alatti ülésen, és egyből felpattant, hogy ő segít, mikor én fellendítettem a táskámat. Rászóltam, hogy nem kell, üljön vissza, ugyanis majdnem kibillentett az egyensúlyomból a nagy udvariaskodásával, és kis híján elestem táskástól az éppen induló vonaton.

Másik eset, vásárlásnál apám szokta megkérdezni, hogy segítsen-e cipekedni, de ha például pont egyensúlyban vagyok két oldalt táskával, akkor nem engedem, hogy bármelyiket is elvegye, mert akkor a másik táska már oldalra lehúz, és az a gerincemnek nem tesz jót.

Tehát nem mindig kell azonnal pattanni. Ha segíteni akarsz, kérdezz, hogy segíthetsz-e, és ha nem, akkor ne erősködj.

2019. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!