Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Előny vagy hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előny vagy hátrány, ha egy pasi udvarias?

Figyelt kérdés
Nem tartjátok szánalmasnak, ha mondjuk kinyitja előttetek az ajtót, segít cipekedni stb?
2019. aug. 27. 12:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az itt felsorolt két dolog elég alap (kéne hogy legyen) egy kulturált férfinál. Egyébként előny, ha udvarias, de úgy, hogy azt nem megjátssza.

"És az miért érdekel, hogy másokkal milyen?"

Érdemes megfigyelni, mert valójában olyan a természete. Meg azt is, hogy hogyan beszél másokról. Majd rólam is így fog egy rosszabb pillanatban, mikor elmúlt a rózsaszín köd.

2019. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtót én is tartani szoktam azoknak akik utánam jönnek, hogy ne kelljen újból kinyitniuk. Vagy előreengedem. Ha helyzet van félreállok hogy elférjen valaki, vagy teszek valamit amivel a másiknak sokkal könnyebb, nekem meg nem kerül semmibe. Az udvariasságot is addig szeretem amíg tényleg segít valamiben. Az öncélú udvariaskodást nem szeretem. De azt nem értem bizonyos nők miért vannak felháborodva ha segít nekik a férfi, mikor ő lehet hogy ilyen típus és bárkinek segít még a Szupermannek is. És nem is biztos hogy a női mivoltuknak szól.
2019. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam N
2019. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Az udvariasság nemektől és életkortól független, és akkor jó, ha valóban segít. Tehát én nőként tartom az ajtót annak, akinek látom, hogy kell a segítség, mert nagybevásárlásból jött, nehéz a csomagja, bottal/járókerettel jár, el van törve a lába, karja, átadom a helyem metrón, buszon, villamoson annak, akinek nagyobb szüksége van rá, mint nekem... stb.

Ezek egyszerűen logikus dolgok, segíteni annak, akinek kell, ha valóban tudunk segíteni, és valóban kell. De ne úgy segítsünk, hogy azzal nagyobb bajt csinálunk, mint hogyha nem segítünk. Szóval amikor az az ürge felpattant nekem, hogy segít feltenni a csomagot, úgy, hogy engem majd' fellökött, az nem volt jó, nem tudtam pozitívan értékelni a gesztust. Nem érdekelt, hogy neki esetleg ilyen a stílusa, mert majdnem balesetet okozott vele.

2019. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkivel próbálok udvarias lenni. Nem nagyon szokták értékelni. Szóval ez ilyen semleges dolog manapság. Nyilván nem hátrány ha az vagy, de ettől még ne várd h egy nő a nyakába ugorjon, vagy hogy emiatt szeressen beléd.
2019. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!