Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek előny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek előny vagy hátrány ha egy pasi sportautóbolond? Mit gondoltok az ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Most itt nem az alkatrészek iránt folytatott költekezésre gondolok meg hogy mindenképpen valami sportkocsit akar venni, hanem magukat a kocsikat imádja, pl. ha elmentek randizni a belvárosban Pesten, és séta közben meglát az út mellett egy Ferrarit, akkor bizony elengedi a kezed és odamegy a kocsihoz, megbámulja, lefotózza. Valamint sokszor céltudatosan olyan programokat szervez (Hungaroring, autós találkozó, stb.) hogy ilyen kocsikat láthasson, fotózhasson. Egyszóval imádja a jó kocsikat. Nálatok ez hátrányos, netán kizáró ok lenne, semleges, vagy van akinél még akár előny is? 21F

2017. máj. 22. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem hanyagolja el a kapcsolatunkat, akkor nem érdekel. Én nem vagyok kocsiőrült. Teljesen hidegen hagy a dolog. Talán érdemes lenne kifejezetten hasonló érdeklődésű lányt keresni, én pl falramásznék, ha csak erről lehetne a másikkal beszélgetni
2017. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semleges, ha nem minden randink az autós programokról szól, mert engem abszolút nem érdekelnek.
2017. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nálam hátrány.
2017. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Engem idegesítene.
2017. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem az számít, mi a hobbid, hanem az, hogy ne vidd túlzásba. Gyűjthetsz te bélyeget is, ha minden este azokat rakosgatod és a barátnőddel nem foglalkozol és mondjuk a te példádat véve, imádhatod a sportautókat, de ne 0-24 abból álljon, hogy erről beszélsz és cask ilyen programokat szervezel. Meg ugye nagyban függ a lánytól is. Ha ő is hasonló beállítottságú, nagy baj nem lehet, de ha hidegen hagyják az autók, akkor érdemes csak akkor ezzel foglalkoznod, ha épp nem töltitek együtt az időtöket. 27/f
2017. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jo, nekem is bejonnek a kocsik most egy regi ladam van de egy ilynre gyujtok:

[link]

2017. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, hisz az autókiállítás, autókülönlegességek ritkaság érdekes, látványos női szemmel is. Ha valami spéci, mondjuk valami épületgépészeti kiállítástól én sem bújnék ki a bőrömből örömömben.
2017. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semleges. Ill. hátrány akkor, ha csak ilyen programokat szervez, mert engem ez nem hoz lázba. Ha felesben van olyan program is, ami inkább engem érdekel, akkor oké.


Ami hátrány lenne, az, ha magának tuningolgat, és arra szórja el az összes pénzét, mert az nem egy idő- és pénzspórolós hobbi.

2017. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7.: persze, de amikor már minden hétvégén ülsz a hingaroringen és nincs szex, sem romantikus programok, mert csak ez érdekli a párod, na az már nem olyan érdekes
2017. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyjából erre számítottam. :) Érdekes hogy a randizás közben történő "kikacsintás" senkit nem zavart, csak az autós programok szervezése. De ott most látom hogy kiscit túllőttem a fogalmazásban, a "sokszor" inkább néha, én évente 3-4 ilyen alkalmat szoktam összehozni, tehát nem kell minden hétvégén a Hungaroringen ülni. :) Meg nekem amúgy is az a felfogásom, hogy nem kötelező egy párkapcsolatban 0-24 mindenre magaddal rángatni a párod. Nekem teljesen elfogadható hogyha a barátnőm nem érdekelné egyáltalán a kocsis program, akkor nem fárasztom vele, egy párkapcsolatban is tölthet az ember egyedül, a családjával vagy a barátaival időt, szóval ha nem akar jönni akkor nyugodtan otthonmaradhat a családjával ebédelni, tanulni a vizsgára vagy plázázni a barátnőivel, nem kényszerítem hogy jöjjön el, de cserébe ő se akarjon lebeszélni minden autós programról. Az természetes hogy én is elmegyek vele arra ami őt érdekli még ha engem az kevésbé is érdekel (egyetlen kivétel a bulizás, oda nem vagyok hajlandó menni semmi szín alatt). És senki nem mondta hogy nincs szex meg romantikus programok, nem ez teszi ki az év 365 napját, csak ez a hobbim. :D
2017. máj. 22. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!