Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat, aki vmely társkereső oldal révén ismerte meg jelenlegi párját, és kapcsolatuk jónak bizonyult? Ha igen, milyen oldal az?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem a hol-on van a hangsúly. Lehet bárhol. A kérdés van e összhang.


Egyik ismerősömröl azt hittük sosem lesz barátnője, mert a srác hogy is mondjam, inkább nem mondok semmit :D

Majd összejött egy növel, később meg kiderült, hogy valami hülye utód honlap fórumján találtak egymásra.

8éve együtt élnek harmóniában, bár azóta sem érti a baráti körünkböl, hogy mi bajuk van pontosan :D de eljárnak velünk pár helyre, meg elfogadtuk öket ilyennek..


Szóval akárki találhat párt akárhol, nem a hol a hangsúlyos.

2019. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*ufos honlap, csak átjavitja a telefon
2019. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj: a férjemet a Badoo-n ismertem meg. A kisfiunk 3 éves.
2019. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
A rosszlányokon megismertem pár nöt, nem csalódtam még, csak picit drága.
2019. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki Tinderen keresett komoly kapcsolatot, és talált. Együtt vannak 5 éve, pedig nem volt zökkenőmentes az eleje. Azért a társkeresőkön van egy csomó "bejáratott" ember, nem ezekből kell kiindulni, mindig van egy-két normális ember is, aki felnéz, szóval nem reménytelen.
2019. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyámék 4 éve jöttek össze a jelenlegi barátjával, ha jól tudom, Love.hu vagy Randivonal, de nem vagyok benne biztos.
2019. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam egy Tinderes esküvőn.
2019. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. aug. 29. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!