Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a jelenlegi párotok fent lenne valami társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

A párom fent van Badoon, elvileg csevegni szeretne a nőkkel (így van beállítva), szerintem nem használja.


De mi van ha mégis?

Mit tegyek?



2016. dec. 27. 12:14
 1/7 A kérdező kommentje:
20/L, a párom pedig 23
2016. dec. 27. 12:16
 2/7 anonim ***** válasza:

Vond kérdőre, és kérd meg hogy törölje. Vagy mutassa meg, hogy egyáltalán van e ott ismerőse...

Mert én is vagyok vagy voltam ilyenen- és lehet hülyén hangzik, de nem tudom hogy kerültem oda, csak néha jött egy emil, hogy X meg Y szeretne velem megismerkedni, én meg még be se tudtam lépni hogy töröljem...

2016. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém Tinderen volt fent, tudom, hogy csak beszélgetett lányokkal, azért, mert unatkozott, tudtam róla, mostanra letörölte. (1-2 hónap után)

Persze zavart, de tudtam, csak unaloműzés miatt van fent.

Én kérdeztem, hogy "Miújság Tinderen?", majd elmondta, ha zavar engem, törli bármikor, sőt én is törölhetem. (Akkor szóltam neki először, de mint írtam, tudtam, hogy fent van.)

22N, 21F

2016. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A vőlegényem ismerkedett több társkeresőn, mielőtt találkoztunk. Volt, amelyikről sikerült törölnie magát, de az egyik oldalról még mindig kap emaileket, mert ott nem sikerült töröltetnie magát egyszerűen, aztán már nem szenvedett vele (nem tudom, hogy a Badoo-n mennyire van elrejtve a törlés funkció, nem ismerem). Ezt onnan tudom, hogy elmondta, beszélgettünk erről.

Szerintem nem kell egyből a falra festeni az ördögöt, de azért érdemes felhozni a témát nem támadólag, és figyelni a reakcióit.

2016. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Csinálj egy profilt, és írj rá, persze ne a te képeddel.

Nagyon hamar kiderül, hogy használja-e, és csak csevegni akar-e a csajokkal.

De azért lelkiekben készülj fel arra, hogy szexpartnerkesőre ritkán regisztrál azért egy pasi, mert ártatlan beszélgetésekre vágyik...

2016. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sateenkaari ***** válasza:
Most nem azért, de remélem tudjátok, hogy a "nem sikerült törölnie magát" duma csak kamu. És aki meg nem tud belépni, az tud jelszócserét kérni, mindenre van megoldás....az más dolog, hogy ezzel a szöveggel simán ki tudja dumálni magát a dologból.
2016. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 nincs igazad, én is töröltem magam mindenhonnan, amikor összejöttünk, de a hi5-ről való távozás, a net-szerte talány, és voltak olyan regisztrációk is, amihez külön mailcímet csináltam, és azt már töröltem, szóval a jelszó-emlékeztetővel se jutok semmire.
2016. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!