Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem merik bevallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merik bevallani (titkolják) a lányok a jelenlegi párjuknak, hogyha korábban ribik voltak?

Figyelt kérdés
Talán félnek, hogy elveszíthetik a férfit?

2013. aug. 22. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
valószínű. főleg ha ő az 'IGAZI'
2013. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom nem büszkék rá
2013. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokan nem is érzékelik, hogy azok voltak, esetleg még maguknak is hazudnak. Félnek, hogy úgy nem kellenek vagy nem veszik őket komolyan(jogosan, én pl nem tudnék úgy komolyan venni egy csajt, hogy ha volt egyéjszakás kalandja). Az a legszebb, mikor megmagyarázzák, hogy az nem úgy volt, meg sem történt, hazudnak akik ezt állítják, csak botlás volt, csak csók volt stb...
2013. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rékcsi ***** válasza:
Mit értesz azon h ribik voltak? Csak mert mostanában nagyon sok csajra mondják.
2013. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem elmondta az elején. Belementem a kapcsolatba és meg is ittam a levét. Emlékezzetek! Kutyából nem lesz szalonna!
2013. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom mert szeretnének megállapodni és maguk mögött hagyni a múltat. A múlt az múlt csak sokan ezt nem bírják felfogni.
2013. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6:Sokan meg azt nem tudják felfogni,hogy a tetteiknek következménye van.Ennyi erővel egy megtért tömeggyilkos is mondhatja,hogy megváltozott,de attól még ugyanaz az ember marad,aki embereket mészárolt.
2013. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es nek pacsi, tökéletesen igaza van, hozzáteszem nem először! Nálam a r1b1 definíciója/itt sokakat fogok megsérteni/: az a lány/nő, akinek az élete során volt már része önszántából egyéjszakás szexuális kapcsolatban. Sorry!
2013. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!