Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti szoktatok ilyenre gondolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok ilyenre gondolni ferfiakkal kapcs?

Figyelt kérdés

Van e masik baratnoje a ferfinak melletted?

Vajon csak azert van veled h legyen kivel szexelni?

Azert van veled mert nincs jobb?

Minden novel ilyen mint veled?


2019. aug. 29. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Soha nem szoktam ilyenekre gondolni. Egyrészt mert megvan a megfelelő önbecsülésem, rendben vagyok mentálisan tehát nem pánikolok hülyeségeken.

Másrészt soha egyik párom magatartása sem adott erre okot. Mégis minek vagy együtt olyannal akiről azt se tudod mit érez vagy te vagy-e neki az egyetlen??? Tényleg annyira nem értem miért vannak együtt olyan férfiakkal akik semmilyen formában nem mutatják, hogy mennyire odáig vannak a párjukért. Ha valaki szeret téged az annyira egyértelmű és eszedbe nem jut ilyen hülyeségeken gondolkozni mert pontosan tudod, hogy te vagy a mindene. Ha a párodnál nem érzel ilyesmit akkor egyszerűen csak nem szeret téged. Nem kell olyannal együtt lenni aki nem őrül meg érted.

2019. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Ezek önbizalomhiányos gondolatok, ráadásul értelmetlenek is. Aki ilyen típusú azzal már nem szoktam sokat beszélni. Ha velem van, akkor nem gondol ilyeneket.
2019. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Gyerekekkel nem foglalkozom, akinek mellettem ezek a problémái, az nem sokáig van mellettem. Jó út ez a nárcisztikus viselkedés felé, amikor önbizalomhiányodból átmegy majd a férfi hibáztatásába. Sosem késő felnőni a teeneger korszakból, bár a nők javarészének 30-40éves korára sem sikerül, de te ne légy ilyen, ha teljes értékű felelősségteljes életet akarsz.

32f

2019. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha ilyeneket gondol valaki, ott komoly önértékelési gondok vannak....
2019. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jó kérdések! Nem mindig önbizalomhianyos! Nekem volt olyan pasi aki komolyat akart de szrt bele a közös programokba olyan volt mintha a szeretom lenne,pedig egyikunk se azt akarta,feszt dolgozott.
2019. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó: Ha meg nem dolgozik a hapsid feszt, akkor meg az a bajod, azért dobbantasz. A vége mindig ugyanaz, dobbantasz. Lépjél ki már te is a teeneger korszakból, a "nekem kell, de minden felfogásból".
2019. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Aki a viselkedésével okot adott rá, hogy ilyesmik megforduljanak a fejemben, ott előfordult. Gondolok itt konkrét tettekre, például hanyagolt, kereste a kifogásokat, miért nem lehetünk együtt nyíltan, titkolni akart, másokkal konkrétan flörtölt az orrom előtt, telefonon pötyögött ahelyett, hogy rám figyelt volna. Szerencsére ő már a múlt. Tanultam belőle, olyanokkal foglalkozom, akik becsülnek. Nyilván nekem is volt felelősségem a sztoriban, de nem viselkedtem volna bakfisként, ha ő nem próbál dróton rángatni, aztán megalázni.
2019. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Te is tudod hogy ezek kisebbsegi erezesekbol fakado rossz gondolatok. Ha meg nem tudod, tudd. Ez nagyon nem oke.


Elsovel ertek egyet...

2019. okt. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen. És nem csak kisebbségi komplexusból eredtek nálam.
2019. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

6os hülyeségeket beszélsz! Mondom h feszt dolgozott,nem.arról van szó h azt akartam egyáltalán ne dolgozzon!

Reggel 6 tól este 11ig!

2019. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!