Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom úgy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy az Instragam, Facebook és egyéb oldalak miatt jelentősen megnőtt a nők elvárása a férfiakkal szemben és sokkal nehezebb jól működő, komoly párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 20:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%

A férfiakkal szemben?

És a nőkkel szemben?

[link]


Elmész gyúrni, már ott leszel, ahol azok a férfiak, de nőként ugyanennyivel nem leszel sehol.

2019. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Ha a párkapcsolatok eddig arra épültek, hogy a nők alacsony elvárással, az igényeiket lenyomva mindenáron kapcsolatba kerüljenek, és a férfiak eluralkodjanak rajtuk, és az Instagram meg Fb miatt a nőknek megnőtt az elvárásuk, és többre vágynak mint egy farokra, és ez az oka annak, hogy a kapcsolatok ma már nem működnek jól, mert ezek a g-ci nők mernek elvárásokat állítani azzal szemben, akikkel megosztják az ágyukat és otthonukat, akkor bizony én lehet, hogy megköszönöm Zuckerbergnek lol
2019. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Hellmano ***** válasza:
88%
Face-re mindenki kirakja, de menő, de szép, de jó az élete. Látszat szr az egész közben silány, unalmas szr az élete, lehet még igazi barátai sincsenek , de face-n van 5000 "ismerőse", aki isteníti. Mit ér? Semmit.
2019. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%

Ha az embernek nincsenek elvárásai és összejön bárkivel akkor a büdös életben nem lesz jól működő párkapcsolata. Semmi baj nincsen az elvárásokkal, nagyon is helyes, ha az ember megválogatja, hogy kinek ad esélyt.

Aki normális ember arra most sincsen hatással, hogy ki mit rak ki a facebookra meg milyen izmos pasikák vannak fent. Aki meg nem normális annak teljesen mindegy. Semmi összefüggés nincs.

2019. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%

#1-es ne linkelj ilyen mutánsokat, mert rémálmom lesz.

F31

2019. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
99%

Annyi történt, hogy a nők megélnek egyedül, nem létszükséglet férjhez menniük.

Bezzeg régen...

Milyen elvárás van ma, ami régen nem volt? Száz éve nem is udvarolgatnál!!! a lánynak, ha nem tudtad volna eltartani a családodat.

A külsőre vonatkozó elvárásokról: Dávid szobra se egy mai darab. De az ókori görögök se épp kövér negyvenesekről mintázták az istenek szobrait.

A Milói Vénusz ma csak egy bojlertestű koca lenne, akinek túl kicsi a melle.


Olyan meg sose volt és nem is lesz, amikor a szép, fiatal nőkből jut mindenkinek, és ti fogtok válogatni.

2019. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, de inkább a férfiak elvárása nőtt meg, olyan nőt akarnak, mint akik az Insta profilokon látnak.
2019. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
33%

Bocs, de inkább a férfiak elvárása nőtt meg, olyan nőt akarnak, mint akik az Insta profilokon látnak.


nem értem mért kamuzol,én nem olyat akarok de senkinek nem kellek

2019. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
Most nőtt fel a férfiak elvárásai mellé. Kiegyenlítődött.
2019. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Egy átlagos külsejű, átlagos anyagi helyzetű férfinak szinte esélye sincs csajt találni. Látják a neten a tökéletes párokat, fényűző életmódot, menő influencereket és csak olyan férfi jöhet szóba, aki ezzel kompatibilis és megtudja finanszírozni. Én így látom, de lehet én tévedek.
2019. aug. 28. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!