Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell elküldeni bárkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell elküldeni bárkinek is a péniszének a fotóját?

Figyelt kérdés
Miért csinálja ezt minden pasi? Ez miért normális? A nemi szervtől fotót küldeni? Így ismerkednek a pasik. Semmilyen gondolatuk nincs. Nem lehet megismerkedni senkivel. Mindenki a faszát küldözgeti. Miért?

#baj #pasi #társ #társkeresés #aberrált világ
2019. aug. 30. 02:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem emögött szándék szinte az van, hogy egyrészt gyerekes provokáció, másrészt direkt bántásból teszik. Egyfajta bosszú egy ismeretlen nőn keresztül úgy általában a női nemen, az eddig nőktől elszenvedett sérelmeikért. Kb. így kezeld ezt a dolgot.
2019. aug. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem gondolom. Téged barlangban neveltek amúgy, hogy ilyenek egyáltalán megfordulnak a fejedben?
2019. aug. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Csak egyszerűen nem vágom, hogy egyetlen faxal, ami ráadásul kép, miként állhat a bosszút egy egész nemen. Hamarabb gondolnék arra, hogy az illető egy kanos bunkó, aki arra bazíroz, hogy ettől úgy meg kívánom, hogy azonnal találkozni akarok vele...

33/f

2019. aug. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%

#1 ilyen ostoba összeesküvés elméletet is csak a lapos-föld hívők szoktak "publikálni".

Gondolom te ilyen feminista örök szűz lehetsz, hogy egyből a minden férfi nőgyűlölő paranoia kártyádat dobtad be.


A kérdezőnek meg: Elég buta általánosítás amit írsz, vagy csak simán trollkodsz.

Nyilván vannak dickpic-es emberkék mindenhol, főleg az olyan pöcegödrökben mint a gyik-hez hasonló anonim oldalak, anonim chat app-ok, na meg ugye a legnagyobb szellemi fogyatékos játszótér, a fészbúk.

Viszont ilyet állítani, hogy minden "pasi" (már a szótól is kiráz a hideg, mikor egy nő ezt használja a férfiakra) elég demagóg dolog.

De még mindig inkább azt mondom, hogy ez egy troll kérdés lesz.

2019. aug. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem, hogy mindenki csinálja.


Én pl még sosem küldtem senkinek ilyen képet.

2019. aug. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
Valakinél biztos bejön ha ennyire ezt csinálja mindenki...
2019. aug. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
30éven alul minden pasi. Lehet nehéz elhinni de így van. Lehetetlenség beszélgetni velük.
2019. aug. 30. 05:31
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

De ezt mégis hogyan kell elképzelni kérdező? Pl itt kapnál egy privátot, tárgyba beírva egy sziát vagy azt sem, a szöveg helyett meg ott mered egy bré az arcodba? Vagy azért szó szót követ?

33/f

2019. aug. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

#9:

Igen, pontosan így kell elképzelni, hogy vagy egy szó nélkül, vagy egy "szia, mi a vélemenyed" után ott figyel egy link, amire rákattintva láthatsz egy képet a pötséről.

Mit nem értetek ezen?

Először kis naiv voltam, mert rákattintottam. Aztán már tiltó listára tettem mindenkit, aki linket küld, vagy trágár üzeneteket ír. De ami a legjobban bevált, hogy meg se nézem az üzeneteket. Minek?


Gondolom, ugyanazért csinálja, amiért egyesek iskolás lànyoknak mutogatják a fütyköst, csak a netes arctalanságban többen bátrak.

De nem kevésbé betegek.

2019. aug. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
36%

Mondjuk ha nő lennék, én hálás lennék ezért a szokásért.


Így kb 5 perc alatt vehetném le, hogy az illető nem normális, és nem kell. Mennyivel jobb, mintha ez csak az 5. randin derülne ki róla.

2019. aug. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!