Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol próbálkozzak ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol próbálkozzak ismerkedni kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Szeretnék párkapcsolatot csak nem tudom hol lehetne ismerkedni 26 éves vagyok, nem igen van sok barátom,ezért nem nagyon van társasági életem, mit tanácsoltok? Neten szoktam, munkahely nem igen jöhet szóba.
2019. aug. 19. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az internet nem rossz terep. Légy nyitott, kezdeményezz sok embernél, valami biztos fog alakulni. Még tart a nyár, személyesen is bevetheted magad. Ha van olyan program, ami érdekel, menj el akár egyedül is, és beszélgess, ismerkedj.
2019. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintetek itt esélyes hogy találjak nő beszélgető partnert?(22F)
2019. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen net jo viszont keves az olyan ember nagyon akivel erdemes barmit is kezdeni
2019. aug. 19. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugi ez a való életben sincs máshogy. És ez így van jól, ez mutatja hogy igényesen keresgélsz. Ha mindenkit arra érdemesnek látnál, akkor azok közé tartoznál akiknek már abszolút mindegy ki, csak legyen végre valaki - azért ez elég szánalmas, ne akarj ilyen lenni. Folytasd ezt akkor, keresgélj, próbálkozz. Igyekezz picit eredeti lenni, mert a sablon dumáktól sokan falra másznak. Ha proaktívan állsz hozzá, hamarosan lesz eredménye.
2019. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Probalok igen ,ugy igazan pedig nincsenek nagy elvarasaim.
2019. aug. 19. 18:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne irjatok privatot ,itt nem ismerkedek.
2019. aug. 19. 21:31
 7/9 Nem a nevem válasza:
Amúgy miért írod ki, hogy itt nem ismerkedsz?:D Itt is vannak értelmes emberek, ugyanúgy, mint bármely más közegben. Ezzel csak megfosztod magad egy esetleges lehetőségtől. Első üzenet alapján is kiderülhet, hogy mennyi értelem szorult az emberbe.
2019. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Leginkább sehol. :)
2019. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ilyenek nem Tudom minek írnak, mint te utolsó
2019. aug. 22. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!