Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a 25-28 körüli ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a 25-28 körüli ismeretlen nők jó napot kívánnal köszönnek mindig nekem, attól mèg nèmelyiknek ezek közül (nem probaltam meg) bejöhetek mint fèrfi? 34 vagyok

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha hivatalban vagy boltban dolgozók jónapotoznak, az normális.

Ha csak úgy random nők, akkor lehet hogy tényleg öregebbnek nézel ki.

Én 35 vagyok, fiatalabbnak szoktak nézni, leginkább tegeződök kb 40 éves korig bezárólag. De többnyire engem is tegeznek. Viszont ha a baratommal megyünk valahová (45 éves és rendesen őszül), akkor már sokkal több jónapot hangzik el.

2019. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
de az nem biztos h hátrány, sőt.
2019. aug. 30. 22:42
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg úgy köszönök felnőtt nőknek, hogy "csókolom".

Na most képzeld amikor ugyanígy ködzön vissza egy 20-35 éves!🤣


De 60 felett vagyok, szóval nem agyalok, hogy bejövök-e nekik.

De +/- 5 éven belül leggyakrabban tegezik egymást az emberek.

Te se filózz, járj utána, bejössz-e valamelyikének?

És akkor be is mehetsz

2019. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!