Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mi kell ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi kell ahhoz, hogy kötődjenek?

Figyelt kérdés
Nekem néhány hónap ismerettség után ha bizalmas jóbaráti viszony van, akkor elkezdem érezni, hogy többet szeretnék. Vagy legalábbis fontos lesz azért, aki, főként belső értékek miatt. A nők részéről viszont nem érzem ezt, nekik mindegy ha 5 év után eltűnnék sem esne rosszul nekik. Szóval nem válok senki életének olyan szerves részévé, mint ők nekem. Nem gondolnak annyit rám, nem hiányzik a társaságom. Miközben nekem pedig igen az övék. Olyan, mintha nem is lennének képesek ragaszkodni semmihez és senkihez. Mintha simán 4 év után beadnák a macskájukat menhelyre, mert "uncsi lett". Képesek egyáltalán a kötődésre? Eddig csak néhány lánnyal tapasztaltam, én mindig kötődtem, ők soha. (F)

2019. aug. 30. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Sok sok csoki.
2019. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
pénz, szerelem, szex
2019. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nőként én élég hamar tudok kötődni. Ha van vonzalom, illetve nagyon jól megvagyunk a másikkal és már volt pár alkalom együtt az ágyban is, akkor elég könnyen megy részemről a kötődés.
2019. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

Hát én a barátaimhoz is kötődöm...

Sőt egy doboz

2019. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és gyorsan tudok kötődni. Bárcsak ne lenne így.

Ha van vonzalom és jó együtt(össze illünk, hasonlóak vagyunk), akkor már elindul a kötődés nálam. Ami elősegíti még a rendszeres testi érintkezés (ölelés,simogatás...stb) és a sok együtt töltött idő. Ha az előbb leírtak mindegyike megvan, akkor 1-2 hónap alatt már kötődök. Kimutatni nem nagyon tudom. Ez pedig félreérthető.

Jobban örülnék, ha lassabban alakulna ki nálam ez a dolog. Csalódásoktól mentene meg.

2019. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
#-sőt egy doboz quettro jégkrémhez is.
2019. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem, mi más?
2019. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
pucu
2019. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyorsan tudok kötődni egy férfihez, ha közelebb kerülünk egymáshoz.

Egy őszinte csók vagy simogatás már el tudja indítani a folyamatot.

Amikor már az érintése és az illata jár a fejemben, szinte biztos, hogy nem tudnék elszakadni tőle egyik percről a másikra.

2019. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi csak beszélgettünk és beszélgettünk... És azon kaptam magam, hogy belészerettem.

Hiányzott a közelsége, az érintése, a nevetése. Minden ami vele kapcsolatos. A szex meg filmbe illő jelenet volt. Addigra már teljesen elvette az eszemet. Valójában már az elején kötődtem hozzá. Ő neki nem hinném, hogy ilyen fontos lettem volna. 😔

2019. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!