Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jövök be annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök be annyira a kövérebb és idősebb nőknek?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, nem vmi magas (kb. 172-175 cm) és általában 60-70 kg körül mozgok.

Szálkásan izmos vagyok, sokat biciklizek, és otthon szoktam edzeni is, ergo a karjaim mellkasom elég izmos, de semmi extra.


Nem kell nekem esni, nem azért írom, mert baj, de nem értem az okát, elég furcsa, mikor 50+ nő vagy 40 körül elég duci flörtölni kezd velem.

Azt hittem, a nők inkább a nagydarab férfiakat szeretik, akik "meg tudják védeni" őket.



2019. aug. 23. 09:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vagyok 50+-os, de nem is a Te korosztályod. Nekem is megakad a szemem a fiatal pasikon, és képzeld, még véletlenül sem a nagydarab kidobósakon, inkább a Hozzád hasonló sportos/szálkás alkaton.

Az,hogy az elég duci idősebb nők flörtölnek...hááát nem is tudom. Lehet,hogy ez a flörtölés nem is biztos,hogy kezdeményezés lenne, egyszerűen csak szimpatikus vagy Nekik.

2019. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem bejössz a fiatalabbaknak is, pl én 23 vagyok és vékony és nekem pont az ilyen szálkásan izmos alkat a zsánerem. Csak én nem fogok kezdeményezni nálad, mert én azt szeretem, ha a férfiak teszik meg az első lépést :D Az idősebb, duci nők viszont lehet nem kapnak már annyi figyelmet a férfiaktól és kénytelenek kezdeményezni.
2019. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Én pont csodálkozom azon,hogy egy idősebb ducibb nő, akinek vélhetőleg kevesebb az önbizalma, tisztában van a lehetőségeivel, meg mer tenni egy kezdeményező lépést.Ezért is írtam azt az előző hozzászólásomban,hogy nem törvényszerűen kezdeményező lépés az.

Részemről is természetes,hogy egyetlen lépést se teszek a pasik felé (40+-osként), sőt, még csak nem is flörtölök.Sosem hoznám magam kellemetlen helyzetbe ha visszautasítást kapnék a korom miatt.

2019. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1/3 & 3/3

én sem feltétlenül gondolom azt, hogy ez olyan kezdeményezés lenne, hogy mindenképpen akarnak valamit, inkább csak jelzik, hogy bejövök nekik, és beszélgetni szeretnének, mert a férjük, Sörhas Józska unalmas már 30 év után, és lehet h nem is foglalkozik velük.


"Én pont csodálkozom azon,hogy egy idősebb ducibb nő, akinek vélhetőleg kevesebb az önbizalma, tisztában van a lehetőségeivel, meg mer tenni egy kezdeményező lépést."


Szerintem erre az lehet a magyarázat, amit a #2-es írt: nyilván egy 22 éves 180 cm-es lány, akin fürtökben lógnak a pasik, nem szorul rá a kezdeményezésre, egy 50 éves nő meg sokszor kénytelen, ha figyelmet akar.

2019. aug. 23. 10:09
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez a karma, ezt a kártyát húztad. Mindig a kövér idősebb nők fogják szegélyezni az életed, míg be nem kapod a horgot. :)
2019. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#4

Nem vagyok 180 cm, csak 158, de tény, hogy tudok válogatni :D

2019. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hiába akar figyelmet egy idősebb nő, a figyelemmel nem megy semmire ha nem vevő rá a fiatal pasi, csak beégeti magát.


Manapság viszont az egyáltalán nem biztos,hogy egy fiatal pasi nem vevő egy idősebb nőre ha jól néz ki. Esetleg ez ad alapot ahhoz,hogy merjenek flörtölni.

2019. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

nem te jössz be nekik. Vagyis nem csak te.


Egy csomó elvált, gyereket egyedül nevelő, idősebb, molettebb nőnek bejön minden férfi, akire csak szenet tudnak vetni.


Nálam is van bőven próbálkozó, gyereket nevelni már jó lennék, vagy megállapodni akkor, mikor már nyomot hagyott rajtuk az élet és a kor.

2019. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egy biztos, 180 centis nőn sehány évesen se lógnak a pasik. Üdv: 177 cm/28N
2019. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9: sok férfinek tetszenek a magas nők.
2019. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!