Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, taszít titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, taszít titeket, ha egy férfi nem használja a Facebookját, egy kép sincs róla?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
WTF?
2019. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Hát ha esetleg a facen akarna megismerni, vagy mondjuk egy társkeresőn találkoztunk és attertunk a facebookra (amúg ynem használok ilyet), akkod igen. Én se vagyok egy nagy facebook függő, de egy profil képet allíts már be.

Amúgy ha előben ismerem, akkor nem. Főleg ha már beszgettünk párszor, és értem hogy esetleg valamilyen indokból utasítja-e el, vagy csak gyökér. :)

2019. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha társkeresére használja, akkor igen. Én jártam már úgy, hogy mivel Tinderen nagyon szimpatikus volt egy férfi, messengeren folytattuk tovább a beszélgetést. És akkor derült ki, hogy a facebook-os képei legalább 6 évesek, természetesen Tinderen is ezeket használta. Ez annyira gáz szerintem, nem tudom mi értelme van... Szóval ha szeretnél fb-on ismerkedni, akkor szerintem tölts fel képeket.
2019. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Nem taszít, de azért nem is plusz pont. Nem azt mondom, hogy én folyton a Facebookon lógok, mert nem, de azért a mai vilának, a társadalomnak szerves része lett már az ilyesfajta szociális média, és kicsit zavarna, hogy ő ebben nincs benne, kb mintha tagadná a fejlődés irányát és eszközeit, ami nekem nem szimpatikus, még akkor sem, ha nem ért vele egyet és azért tartózkodik. Volt ilyen exem, nekem ez volt a tapasztalatom. Csomó popkulturális utalás, megjegyzés, esetleg vicc jön a mindennapi nyelvbe ezekről a helyekről, és mennyivel könnyebb már úgy kommunikálni, viccelődni valakivel, akivel ugyanabból a szeméthalomból merítünk. Szóval engem zavarna, de azért az túlzás, hogy taszít.

Az nyilván hátrány, ha online ismerkedtetek meg, vagy csak egyszer futólag egy buliban, és nincsenek fent képek rólad- a bulis esetnél pl nem tudhatom, hogy tényleg te vagy-e az, akivel találkoztam, mert a névmemóriám pl katasztrofális, és egyébként is Tóth Józsefből van hárommillió az országban, nem igazán segít a beazonosításodban. Aztán meg, ha nem láttam valakit már sokszor, de szimpatikusnak találom, én szeretem nézegetni a képeit, amit feltöltött, ilyen-olyan időszakaiból, csak mert tetszik és kész. Zavaró, ha ez a lehetőség nem adott, és szerintem kevésbé is leszel szimpatikus a jelölteidnek, ha nem vállalod fel az arcod.

2019. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
A nőket minden taszítja, ami nem szokványos, kilóg a "normálisból".
2019. aug. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok fent egyik közösségi oldalon sem, csak Messenger. Tudod, nem is létezem. 😁 F
2019. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Maga a fb regisztracio taszito.

Aki meg azt hiszi, hogy fb nelkul nem erti popkulturalis utalasokat, meg vicceket, mert nincs fent egy ilyen szaron, tenyleg azt hiszi, hogy abbol all az internet es csak ott vannak ilyenek? lol

2019. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 - dehogyis, nyilván én is millió online oldalat követek, de az a tapasztalatom, hogy aki Facebookon nincs fenn, az egyéb netes tartalmakat sem fog úgy követni (pl nem feltétlenül böngészik 9gaget, Redditet, hasonlókat). Nyilván a kettő nem zárja ki egymást, de én úgy vettem észre, hogy van némi összefüggés.
2019. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem, én se használom a facebookot, csak a messenger részét kapcsolattartásra. Mondjuk ha valaki eleve egy kép nélküli profillal próbál ráírkálni nőkre, akkor az fura, és valszeg mindenkinek gyanús lesz.
2019. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt előny! Én fent sem vagyok. N
2019. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!