Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, az elfogadható ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, az elfogadható ha a legtöbb 40-es férfi albérletben él? Mármint ha 30 asok vagytok s ilyen korúakkal ismerkedtek.

Figyelt kérdés
Én csak 32 vagyok, de 10 per 7 ismerős albiban él 40 felett is és nem akarnak soha lakást, inkább albiba viszik az aktuális párjukat is.
2019. aug. 30. 23:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Persze ez is ezerszer jobb, mint a mamahotel, az tuti.
2019. aug. 30. 23:08
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Legalább valami önállóságba kezdett.
2019. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb közösen épített fészekbe költözni, mint valaki máséba. A közösben nem lesz az, hogy "amíg az én házamban vagy, addig azt csinálod amit én mondok..." és nem lesz enyém és tiéd, hanem miénk lesz...És sorolhatnám.

Nagyon sok kapcsolat megy tönkre azon, hogy nem közösen építik fel a fészküket, hanem beköltözik az egyik a másikhoz. Ott aztán nem lesz igazán otthon sose. Főleg, ha ott laknak a szülők is. Hát így nem lehet.

2019. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Erre a legtöbb 40-es sajátban él, illetve közösben, a feleségével. Aki albérletben, az többnyire válás után jutott oda. Vagy csak önsorsrontó.
2019. aug. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, amíg nem mamahotel.
2019. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj.. szerintem az nem sokat gondolkodott még életében, hogy havi 200 nettó átlagbérrel a 20milliós (emelkedő ár folyamatosan) házakat csak úgy szülői, párkapcsolati vagy bármilyen segítség nélkül 32 éves korodra tanulás mellett össze tudod hozni. Szerintem a legtöbb ember nem varázsló és nem miniszterelnök.
2019. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*nem sokat gondolkodott, aki azt hiszi....
2019. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Erre a legtobb 40 es sajatban el? Rendkivul ritka ez. Olyan van h a felesegevel. De egyedul az ritka
2019. aug. 31. 13:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Pontosan azért nem tud elválni a legtöbb, mert válás után a fél lakás árával semmit se tudna kezdeni. Még hogy saját lakás... Nagyon jó az is, ha valaki önállóan tud bérelni lakást (és nem szobát!) a mai árak mellett.
2019. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!