Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 49 éves férfi már 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 49 éves férfi már 6 szor elvált, van 5 gyereke, és amikor kb az aktuális párja betölti a 40 évet akkor lecseréli a nőt egy, , fiatalabb évjáratra, az egészséges? Ugye a férfiak örök fiatalok, ha okosak, diplomások, akkor kapósak lesznek mindig

Figyelt kérdés
Egyetemi tanár már 4 éve, addig középsuliban tanított meg más kisebb dolgok. Rendkívül érteles pasas, kis panelban él, mert a fizetését arra költi, hogy minden évben 4-5 ször elmenjen olyan országba, ahol még nem volt. Ez pedig a 20-30 as nőknek rendkívül vonzó. Plusz van haja, bár totál ősz, és nincs elhízva, igényesen öltözködik. Így mindig tud 10-15 évvel fiatalabb nőt szerezni. Jól teszi ha él cserélgeti a nőket?
2019. aug. 30. 22:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Istenem! Persze, az álmom egy öreg, 6x (wtf) elvált, 5 gyerekes pasi :D


"a férfiak örök fiatalok" Na persze :D :D

2019. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Ja, keres vagy 200 ezret, aminek a fele elmegy gyerektartásra. Tehát 100 ezer Ft-ból megél és évi 4-5-ször nyaral külföldön. Álmodik a nyomor.
2019. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
kb 300 ezret, és nem megy el gyerektartásra semmi.
2019. aug. 30. 22:48
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem megy el gyerektartásra semmi? Feketén dolgozik az egyetemen? Vagy mindegyik anya full gazdag, és lemondtak a gyerekratásról?
2019. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Annyira érdektelen. Most kellene irigykedni, vagy mi? Felőlem azt csinál amit akar, bár nehezen hihető, hogy ha 5x utazgat egy evben akkor mikor dolgozik? Vagy csak hétvégere ruccan át Bankokba? Mi a kérdés? Hogy jól teszi e, hogy lecseréli a csajait? Nyilvan nem is lehetnek ezek a kapcsolatok melyek, de gondolom ez a faszi is csak ígeretekből él mint oly sokan.
2019. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja és külön kiemelni hogy van haja.... :) Jesszus
2019. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
"Már ötször elvált" Egyáltalán minek nősült meg?Nekem mindenesetre nem kéne..(35/N)
2019. aug. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Az se normális, aki ilyen faxival képes összeházasodni...
2019. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy van haja(d) (???) igazán szuper, örülök neki. Ha hatszor elvált nekem a csak azt jelenti, hogy valami orbitális nagy gond van vele, hiába a diploma...:) plusz, ha mindig lecseréli a nőit fiatalabbra, azzal csak kompenzálni akarja azt, hogy öregszik, és ezzel igazolhatja, hogy ááá, márpedig ő “örök fiatal”.

Ja, 26 vagyok, nekem ebben nincs semmi vonzó, sőt...

2019. aug. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
6x elvált pasit(ez nem férfi) nem neveznék okosnak.Aki ennyiszer elvált annál nagy problémák vannak agyban."Örök fiatal" nem a nők fehérnemű szinten lévő cserégetésétől lesz valaki.Inkább kiélt, kiégett lesz tőle.Olyan mint egy vén ribi, akin átment a fél világ.Ebben semmi vonzó nincs, legalábbis nekem.
2019. aug. 31. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!