Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok olyan nőt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan nőt, aki nem foglalkozik a pénzemmel?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nagyon gazdag vagyok, de emellett elég visszafogott is. Nincsenek felesleges holmijaim, meg méreg drága telefonom, órám stb.

Szóval eleinte nem túl feltünö, de amikor az ismerkedés eljut abba a fázisba, hogy megtudják hol lakom, vagy meglátják a másik autómat is, mindenki megváltozik. Van aki picit távolság tartó lesz hirtelen, van aki meg feltünöen "komolyabban" gondolja hirtelen az ismerkedést.

Végtelenségig nem tudom húzni, hogy észrevegyék, hogy milyen az anyagi helyzetem.

Megfordult a fejemben, hogy veszek egy átlagos lakást, berendeztetem és eleinte azt mondanám, hogy ott lakok, de ezt becsapásnak érzem picit.

Mit kéne csinálnom? Hogyan ismerkedjek?



2019. aug. 31. 10:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Szerénység elvtársak szerénység. Ha en valamit szeretek magamban az a szerénység. Ha nem akarod hogy tudják hogy gazdag vagy akkor minek van masik kocsid? Nekem is van egy jo kocsim de kevesen tudnak rola mert a rosszal jarok csak. A jo kocsit csak havonta egyszer ketszer hasznalom es el is fogom hamarosan adni, mert nincs rá szükségem. Ha szegényként akarsz élni akkor élj szegényként. Ez nem lehet probléma.
2019. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
43%

Ismerkedj gazdag nokkel!

Vagy mar az elejen kezdj el hasassagi szerzodesrol beszelni, hogy szerinted az milyen jo otlet

Aztan meglatod, hogy ki marad.

2019. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nem akarok szegényként élni, azt akarom hogy ne a pénzemért szeressenek.

Muszáj, hogy legyen normális autóm is, vannak helyek, ahol nem illik megjelenni egy 10 éves használt BMW-vel...

2019. aug. 31. 10:42
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyen vagyok. Megvan ennek az oka hogy miért, és valóban, nagyon kevés ember érti az ilyen helyzetet.
2019. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%
te hajtottad a sok pénzt,gazdagságot akartál,akkor fogadd el az árnyoldalát hogy ezért fognak mindig "szeretni".ennyi.
2019. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
57%
A mesébe.
2019. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Sosem hajtottam a pénzt. Semmi közöm hozzá és néha zavar is.

Örököltem egy céget, meg 3 cégben részesedést. Egész életemben úgy nöttem fel, hogy nem voltak testvéreim, a szüleimet meg alig ismertem, abba az iskolába kellett járnom, amibe ök akarták, azokkal kellett ismerkednem stb. Néhány helyen meg kellett jelenben kvázi kelléknek.

Ne higgyétek hogy ez könnyű!

34 éves vagyok, nem volt még normális kapcsolatom, azt sem tudom milyen egy rendes család. Szeretet hiányom van, sokszor depressziós vagyok, nem köt le igazán semmi..

Szeretnék normális kapcsolatot, egy családot stb de senkinek érzem magam.

Van hogy hetekig képtelen vagyok bármit is csinálni, van hogy napi 16-18 órát dolgozom, de senkit nem érdekel. Nem is kéne dolgoznom hogy megéljek.

2019. aug. 31. 10:54
 8/33 anonim ***** válasza:
85%
Talán ismerkedj gazdag nők között. Nyilván olyan közökben (is) mozogsz.
2019. aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%
Az a kérdés, összességében minek neked annyi pénz. De ha már valahonnan van, értelmes dolgokra is fordítsd. Így a lelkedbe is beleszeretnének, mert valljuk be, az nem igazán tudja érzelmileg megfogni az embereket hogy csak halmozod a vagyont. Ehhez más kellene.
2019. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Igen, mozgok olyan körökben, mert muszáj sajnos.

A gazdag nők a legpénzéhesebbek.. ezt komolyan mondom.

Többségük vagy olyan karrier orientált, hogy leszar mindenkit, vagy a pénz jobban érdekli mindennél.

2019. aug. 31. 11:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!