Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel mi a probléma?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy növel, egész eddig rendben ment minden. Vacsoráztunk egy helyen, második alkalommal koncerten voltunk. Egyre többször célozgatott hogy össze kéne jönni. Tegnap meg nem akart velem találkozni, mert hogy "túlórázik".

És telefonban panaszkodott hogy milyen sok dolga van. Mondtam neki, hogy ha összejövünk akkor úgysem kell majd ezzel foglalkoznia, mert én nagyon jól keresek, elég ha otthon föz meg ilyesmik, akkor mindenféle hülyeséget vágott a fejemhez, de én ezt nem rosszbol mondtam, hanem hogy tényleg mindegy hogy dolgozik e, nekem nem számít az ö munkája.

Azóta meg nem érem el, sms-re sem válaszol, fb-n sem, pedig láttam hogy olvasta amit írtam.

Ilyenkor mi van?



2019. aug. 31. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Bunkósági faktotorod 10es skálán 100as. Meg aláztad a nőt.
2019. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Keress olyat aki a pénzre megy, nem lesz nehéz és mindjárt lesz ideje rád!
2019. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Én is ugyanígy reagáltam volna.

Van munkám, imádom, sokat keresek vele. Nem hagynám ott, hogy más után ganézzak. Vicc a köbön.

2019. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

"Képzelje el, hogy külföldön él, mi lenne a legjobban?"


Szóval lenézed, és ezek szerint nem is támogatod a karrierét. (lelkileg értem)

2019. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok.

Ezt akartam idézni: "nekem nem számít az ö munkája."

2019. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De ö csak egy egyszerű eladó egy kis boltban. Nem egy rakétatudos, aki ha ott hagyja a munkáját összeomlik a cég.

Bármikor találnak helyette mást, keresni meg úgysem keres vele kvázi semmit.

2019. aug. 31. 13:01
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen mindegy, hogy mit dolgozik, nem is azon van a hangsúly, hanem azon, hogy simán kinézed belőle, hogy képes lenne eltartatni magát.

Nekem sincs valami hű de menő munkahelyem, nem is keresek sokat, de én is hasonlóan reagáltam volna, mint a lány. Azért, mert nem vagyok diplomás, meg nem emberek élete múlik a munkámon, nem fogom csak úgy eldobni és eltartatni magam valakivel, eltartom én saját magamat a fizetésemből, amit munkával keresek...

2019. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező te nem követtél el hibát, és örülj neki, hogy még most, idejében kibukott a defektje a csajnak.

Sajnos el kell fogadnod, hogy vannak ehhez hasonló, alig értelmes létformák. Azt is láthatod, hogy magát kényszeríti bele a relatív(!) nyomorába. Nyílván megalázó egy kis boltban eladónak lenni, fizetésből is csoda, ha egyedül meg tud élni, de egy telefonra v utazásra már sosem fog telni.

Hány évesek vagytok?

2019. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy megijedt, hogy uralkodni akarsz rajta.

Arra gondolok, hogy itt is olvashatták már párszor, hogy pl van olyan, amikor egy férfi ráveszi a nőt, hogy költözzön hozzá, elmarja tőle a barátait, ráveszi, hogy mondjon föl a munkahelyén, és akkor amikor már minden barátot elmart mellőle, már minden kapcsolatot megszakított a nő, és már nincsen kihez forduljon, akkor a férfi kimutatja a foga fehérjét, tehát akkor jelenik meg az igazi személyisége, hogy pl egy bántalmazó zsarnok. Szóval szerintem lehet, hogy ettől ijedt meg, hogy nehogy egy ilyenbe fusson bele. De egyébként szemlátomást nem kellesz neki, tehát hagyjad, keressél másvalakit. Szerintem egyáltalán nem voltál bunkó, tök kedves voltál, csak félre értette.

2019. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*szal félt, hogy nagyon rátelepülsz, és nem hagysz majd neki teret, eltiltod a barátaitól, családjától, hogy csak te legyél neki. Én erre gondolok:S
2019. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!