Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire bunkók a nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire bunkók a nők? Miért ilyen a mai generáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves vagyok, több és hosszú párkapcsolatom is volt már de mindnek vége lett saját döntésem végett. Sajnos egyikőjük sem volt megfelelő de ezt napokig részletezhetném miért nem is ez a lényeg. Most pár hónapja már egyedül vagyok. Normális srác vagyok és vágyom társra, egy nőre aki tényleg nő minden szempontból, akivel el tudom képzelni a 20-as éveim végét mint családanya. Próbálok ismerkedni, Badoo, Tinder, Facebook, Messenger stb stbstb. Válaszra sem méltatnak. Írok, igényesen kultúráltan és normálisan, néha egy kis humort beleviszek és semmi. Elolvasta, látta de válasz nem jön. Van akivel beszélgettem napokig vagy hetekig, nem adja meg a telefonszámát, kiderül hogy milyen háttere van, kiderül hogy számomra nagyon nem megfelelő. Nincsenek über durva igényeim. Gondolom olyan nagyon ronda se lehetek 17 éves korom óta 1-2 hónap megszakítással végig volt párom 6 éven keresztül. Mi történt a világban? Mi ez a sok elutasítás? Miért szarnak le konkrétan? Kezdem hitemet veszíteni az egész társadalomban és teljesen bezárkózni.



2019. aug. 18. 11:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%

Vége a gyermekkornak, azt jelenti. Nem elég egy kedves kis üzenet, valamit az asztalra is kell tenni. Közös érdeklődés, életcélok, stb. Nem minden csinos bigére ráírni a tinderen.

De nem jó csajozási taktika bunkózni a nőket, azt elárulom.

2019. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
28%
Ezzel a bunkózással magukat zárják ki, mert rögtön kimutatják kik ők. Nemcsak társkeresőn van ez. Ez a visszaírás, reagálás általános probléma. Itt a fórumon is csak kérdést tudnak sokan feltenni, és hátradőlve várják a választ, nincs kommunikáció, nincs reagálás, eltűnnek. Bezzeg sírni tudnak, hogy mi miért nem működik, de egy kérdésre nem tudnak visszaválaszolni, vagy a kommenteket reagálni. Az ilyenek számomra komolytalanok. Azon meg megsértődnek, ha őket nézi levegőnek valaki.
2019. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
85%

És ha megírja, hogy bocs, de nem, akkor te előrébb leszel? Kétlem.


Miért bunkó valaki, mert nem akar veled ismerkedni? Eszem megáll.

2019. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem illik legalább annyit visszaírni, hogy bocsi, nem érdekelsz, bár én erre olyan bunkó válaszokat kapok, ahelyett, hogy elfogadnák, hogy így van...

Azért "szarnak le", mert nem érdekled őket. Ennek millió oka lehet.


21/L

2019. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%
Egy visszautasító üzenetre nagyon bunkó válaszok jönnek, vagy jön az "ó, de mégis adj esélyt" könyörgések. Hidd el, nőként ez borzasztóan leterhelő.
2019. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
94%
Azzal vagyunk bunkók aki nem jön be nekünk. Nemtől függetlenül. Ne gondold azt hogy mindenkinek tetszel mert nem így van. Ettől függetlenül nem kellene az egész társadalmat kalap alá venni. Az meg tény hogy a nők többsége elvár valamit a férfitól. Megnőttek az igények mindenkinél. Ez van.
2019. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
69%

Nem bunkók a nők, csak ők is keresgélnek, és válogatnak. És nagyon széles skálán mozognak, akik megfelelnének nekik.

Én is rengeteg verzióval találkoztam már, pl hogy egy csúnyácska lány hatalmas igényekkel rendelkezett külsőt illetően, illetve olyanoknak jöttem be, és hívtak randira, hogy minden bajom volt első találkozásnál(kb 10/10-es kategória).

Csak egy élet rövid ahhoz, hogy megtaláld, akit szeretnél.

2019. aug. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy az még nem bunkóság, hogy nem akarnak ismerkedni veled.
2019. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék nem mindenkit bunkózom, le is írtam, hogy sokukkal beszélgettem sokáig, volt akivel telefonon is meg videochaten is. Jelzem normális nőt keresek és nem kis takonylányokat 20 körül akinek az a legfontosabb, hogy péntek szombat melyik buliból menjen haza másnaposan, nulla életcéllal és fingja nincs a munkáról. 17 éves korom óta dolgozom, rohadt sok mindent letettem az asztalra ennyi éves koromra, közelembe nem jár a korombeliek 80%-a. Véleményem szerint túl komoly vagyok a korombeli lányoknak, az én időm nem jött még el, jó pár évet várnom kell még míg pofáraesnek aztán komolyak lesznek. Lehetnék szemét köcsög kihasználó férfi és az összes kis 20 évest végig**** aztán otthagyni de ez nem én vagyok. Nekem csak 1 kell köszönöm, de az sincs meg.
2019. aug. 18. 11:31
 10/40 anonim ***** válasza:
94%
Te is leépítettél pár nőt, szerinted ők minek tartanak téged?
2019. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!