Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nök, hogyan barátkoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nök, hogyan barátkoztatok meg 40 fölött a ténnyel, hogy párkapcsolat nélkul kell éljétek az életeteket?

Figyelt kérdés
Én mostanra megpróbálom elfogadni , hogy ami nem megy , nem kell eröltetni, miutan mindent megpróbáltam, de valahogy nem volt szerencsém, olyan emberek közelitettek, akiknek nem volt komoly szándekuk

2019. szept. 1. 06:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nincs kevesebb esélye párkapcsolatra egy nőnek csak mert negyvenes. Vannak negyvenes ötvenes pasik, akik ezt a korosztályt keresik.
2019. szept. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%

40 felett mar nincs elet parkapcsolati temaban.


Ha valaki nem allapodott meg addigra, annak csocsi.

2019. szept. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
Húszon évesen még lazán össze lehet csiszolódni. 40 felett már kőkemény berögzülések, életvitel van. Pár napot együtt voltam a nővel, mindig felmértem, ez nekünk nem fog menni. Állandó súrlódások lennének, ami minden kép alá ásná a kapcsolatot.
2019. szept. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

“de valahogy nem volt szerencsém, olyan emberek közelitettek, akiknek nem volt komoly szándekuk”


És ennek te teljes egészében passzív szereplője voltál, aki csak elszenvedte a szerencsétlenséget. Nem tehetsz semmiről, csak a szerencsén múlott.



Nem, te ugyanígy alakítója voltál az életednek, te is nyithattál volna olyan férfi felé, aki nem csak komolytalan kapcsolatot akar, járhattál volna olyan közegbe, ahol nem a gyors ismerkedés a megszokott, etc.



Ugyanúgy csak a nyafogás és kifogás keresés süt a szavaidból, mint az itteni incel srácoknak.



40 még nem a végállomás, csak jó lenne első körben felismerni, hogy nincs végzet, és elkezdeni tenni valamit a saját jövődért

2019. szept. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Valamikor abban a tévhitben voltam, hogy párkapcsolat nélkül nincs értelme az életnek.Ma már úgy gondolom, hogy enélkül sokkal nyugodtabb, stresszmentesebb az életem.Élvezem a függetlenséget.Egy nem jól sikerült házassággal a hátam mögött, sok kudarcba fulladt próbálkozás után semmiért, senkiért nem adom fel a szabadságomat.És képtelen vagyok maximális bizalmat szavazni már, enélkül meg nem jöhet létre normális kapcsolat.Lehet nyugodtan megsértődni, duzzogni, de a hímneműek majdnem 100%-a, ha nőkről van szó nem megbízható.Az a pár kivétel is csak azért nem lép félre, mert nincs lehetősége.Nekem meg nem kellenek ilyen emberek.Én maximálisan monogám vagyok, de hozzám hasonlót az ellenkező nemben nem láttam majdnem 45 év alatt.Tisztában vagyok azzal, hogy túl sokat várok el, ezért is fejeztem be egy életre velük a próbálkozást.Kiábrándítóak számomra.Ohh...mit fogok kapni ezért....:D :D :D Csak nyugodtan, nem hat meg.A saját megtapasztalt "élményeimet" velük senki, és semmi sem tudja felülírni.
2019. szept. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

“Lehet nyugodtan megsértődni, duzzogni, de a hímneműek majdnem 100%-a, ha nőkről van szó nem megbízható.”


Miért szerződnék meg?


Ezzel a torz gondolkodással egyes egyedül magadnak ártasz.

2019. szept. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

"Ezzel a torz gondolkodással egyes egyedül magadnak ártasz."


Kezdődik. :D

Magamnak ártani már csak azzal tudnék, ha újra hinnék a mesékben.

2019. szept. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

@7: minden 100%-os általánosítás torz. (Legyen szó a minden nő kurv’-tól a minden férfi szemétig bármelyikről)



Büntetni pedig biztos nem engem büntetsz, viszont az, hogy hirdeted kérdés nélkül is az elméleted, arra vall, hogy önigazolást keresel.


Ha ez neked jó, akkor lelke rajta, csináld

2019. szept. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

5: én meg a nőknél látom azt, hogy válogatnak, flegmáskodnak, és csak az elképzelésüknek megfelelő jöhet szóba. Amilyen férfiakat te láttál, azok valószínüleg vissza is élnek azzal, hogy félreléphetnek. Én több olyat ismerek, akik a magány után végre örülnének egy stabil párkapcsolatnak, de a nők ezeket lúzereknek bélyegzik meg, "nem fogja meg őket", mert a fullos pasi kell... aki viszont jó eséllyel félre fog lépni.


Megnyugtatlak, hogy a nőknél is komoly problémák vannak hűség tekintetében, főleg ha önbizalomhiány van, és ezt nemcsak én mondom, hanem a nőrokonaim, akik sok esetben kritikusak a saját nőtársaikkal pont ilyenek miatt.

Szerintem egyezzünk ki azzal, hogy - ha nem is 100% - de kb 90%-nak problémája van a hűséggel mindkét oldalon.


Mindezekkel együtt is azt mondom, hogy vannak normálisak mindkét oldalon, és úgy hiszem neked is sok örömöd lenne, ha egy normális párod lenne, akivel boldogok vagytok. Megértem a belekeseredésed, viszont nem látom esélytelennek a dolgokat... de persze az egy praktikus dolog, ha valamennyire el tudtad engedni ezt a dolgot. Nem jó, de legalább praktikus... addig is tudsz örülni más dolgoknak.

2019. szept. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a reakciókat, pont ezekre számítottam.


8-as, nincs szándékomban téged büntetni. :)Nem hirdetem kérdés nélkül az elméletemet, pont, hogy a kérdésre válaszoltam, és merészeltem megindokolni miért is döntöttem így.Igen, nekem jó, és így jó.Szabadon, függetlenül.


9-es, tény, hogy rengeteg nő hűtlen, és a számuk csak nő.Most viszont nem róluk volt szó.Én nem védem a saját nememet sem, ott is láttam rengeteg ilyen dolgot.

Nem vagyok elkeseredett, már nem.Valamikor az voltam, ez tagadhatatlan.Akkor még azt hittem csak párban jó élni.Ez a hitem megdőlt.Nem mondom, hogy könnyű volt az utam a felismerésig, de megtörtént és nem bánom.

Kívánok mindenkinek boldog párkapcsolatokat, de én már nem hiszek ebben.Ezért viszont nem érzem rosszul magam, hiába elvárt, hogy úgy érezzem.Őszinte véleményt írtam a kérdésre, akkor is, ha ez senkinek sem pozitív.Vállaltam ennek a tudatában.

2019. szept. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!