Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként néhány srác viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként néhány srác viselkedését igazán nem értem. A molett lányokat szexuálisan kihasználják, de nem jelennek meg velük párjukként. Miért történik ez így?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfi lélek szempontjából jelent meg a kérdésem, nem akarom a molett lányokat elkezdeni sajnálni. Ha ezeknek a lányoknak problémájuk van a testsúlyukkal, azt ne egy párkapcsolattal és almás pitével kompenzálják, hanem kezdjenek el sportolni.


Viszont több srácnál is tapasztaltam, hogy ha nem jutnak egy ideig jó minőségű (vékony, csinos) pncihoz, akkor elkezdenek járni molett lányokhoz, kapcsolatot színlelnek velük, de már mások előtt nem vállalják fel.

Majd szerencsétlen termetes lány idővel szerelmes lesz beléjük, de jó eséllyel ekkorra a srác már talál normál testalkatú lányt, és érthető okokból otthagyja a másikat.


Mi zajlik le ilyenkor ezekben férfikban? Tényleg ennyire fontos bármilyen lyuk állandó megléte?

Vagy ilyenkor inkább a szex közbeni bújást, ölelést keresik, és erre jó egy molett lány is ideiglenesen?


Magamból kiindulva, egy éve nem élek kapcsolatban, ez alatt fél éve volt néhány együttlétem egy vékony lánnyal, azóta semmi.

De nem érzem úgy, hogy nekem annyira hiányzik a lyuk, hogy keressek egy olyan lányt, aki ugyan külsőre nem tetszik, és nem is jelennék vele sehol, viszont kihasználhatnám őt arra, hogy időnként beleélvezzek.


Mi játszódik le ezekben a srácokban, akinek bármi jó?

Esetleg én vagyok aszexuális? :)


2019. szept. 1. 12:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%

Nem csináltam még ilyet, mert bejönnek a plusz kilók. Ettől függetlenül, szerintem egyszerű a képlet: Ezeknek a srácoknak szex kell és ennyi. Egy részüknek bejöhet a teltebb testalkat is, de maximum szexre.

Plusz ne kezeljük ezt szexuális kihasználásként. Ha mindkét fél belemegy a dologba, akkor ott nem történt kihasználás. És ne gondold, hogy csak a teltebb csajokkal van ez: Vékonyakkal is megtörténik, sőt, fordított nemi felállásban is.

2019. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
0%
Volt ilyen, csak szexre kellett és előre közöltem is ezt vele. Azért jobb egy nővel dugni, mint a kezedet használni.
2019. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
24%

Ez most komolyan kérdés? Szex ösztönösen kell,molett lány olcsóbb és igényesebb mint a prosti, és jobb mint a hoki.

Haverok előtt égő megjelenni vele. Bocsánat a hasonlatért ha mindenkinek 2018 as Honda Civic TypeR ja van akkor nem mész oda egy Renault Tháliával. De A-B közt kölekedni jó a francia is.

A normál testsúlyú lányok előtt se túl menő a molett lány(vagy hogy van valakid). Elő lehet adni nekik hogy csak rájuk vársz.

2019. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom. Számomra ha valaki külsőre nem vonzó, annak a lyuka se fog felizgatni sőt...és hozzábújni sem fogok.


Számomra nincs olyan, hogy ez is jó az is jó....mert akikről te beszélsz azok végül is minden testalkatú nőhöz vonzódnak. Mármint nem írtad a viagrát...

2019. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem mindenki dönthesse el maga, mikor ki tetszik neki.
2019. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

Sok fiúnak valójában a duci csajok jönnek be, de nem merik felvállalni. Ezért van egy "hivatalos" vékony barátnő, akivel megjelenik a haverok előtt, és egy duci szerető, akiről nem sokan tudnak.

Ilyenkor az játszódik le a fejükben, hogy fontosabb nekik mások véleménye róluk, mint a két nő, vagy a saját érzelmei.

2019. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
53%

2,3,5 nyugodtan elszégyellheti magát, hogy így beszél a nőkről.

Tisztelet 0, semmilyen nőt nem érdemeltek.Férfinak nem neveznélek benneteket semmiképp.

2019. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
11%

#5 mégis több nöm volt mint neked.

Szóval tényleg az kell nekik h vki megbssza öket.

2019. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
10%
Ronda nő jó addig amíg nincs jobb
2019. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Szerintem is felháborító volt, ahogyan többen beszéltek a nőkről.


A számomra legelfogadhatóbb választ a #6-os adta.


Férfitársaimra sem úgy kívánok tekinteni, mint érzéketlen, nőket kihasználó emberekre, hanem úgy, hogy ezekben az emberekben van valami működés, ami ezt a viselkedést okozza. Erre tök jó volt ez a válasz.


Nekem nagyon fontos, hogy a partnerem élvezze a szexet, ezért imádom, amikor a lányokat nyelvvel elégíthetem ki, vagy készíthetem fel a következő lépésekre.

Sajnos ezt egy duci lánynál nem tudom elképzelni, hogy őszintén és szívesen megtenném. :(

2019. szept. 1. 14:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!