Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit szólna a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna a srác barátnője, ha elküldenék neki néhány Facebook-os beszélgetésünket a sráccal, ami eléggé félreérthetetlen? Kire akadna ki jobban rám vagy a srácra?

Figyelt kérdés
Meguntam, hogy csak játékként tekint rám.
2016. jan. 21. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt így kívülről nem lehet biztosra megmondani, mivel sok tényezőtől függ. (Pl. mennyire szereti, megbocsátana-e neki egy félrelépést, milyen a gondolkodásmódja stb.) Szóval többesélyes a dolog.
2016. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A csajszi viselkedésével nem vagyok tisztában, tudom, hogy néz ki és a nevét. De egyre inkább úgy gondolom, hogy joga van tudni, hogy kivel él együtt.
2016. jan. 21. 18:23
 3/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
58%

Na, megint egy hmmm...öhöm, hàt szòval az...

Nem független hapsi f***a kellett volna, most meg fàj, hogy nem hagyta ott a csajàt.

Âllj bosszùt, ez a te szinted is.

2016. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

érdekel is téged, hogy a kiscsajnak mihez van joga.


bosszú ez, semmi más, és undorító.


szakítsd meg vele a kapcsolatot, ha nem tetszik, amit csinál. ha mégis érdekelted volna, fájni fog neki így is eléggé.

2016. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem én mentem utána, folyamatosan a srác követett és kereste a társaságom. Az utóbbi időben igyekeztem kerülni, de ő továbbra is keres.
2016. jan. 21. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor a srácot tiltsd le azt jónapot!


Nem hinném, hogy a csajnak ezt el kéne mondani.

2016. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A lánynak nem lopnád be magad a szívébe, ez szerintem egyértelmű. Viszont itt a kettőtöket érintő dolog véget is ér.

Te igazából arra vagy kíváncsi, hogy a srác mit szólna. Azon azért gondolkodj el, hogy ha nem lép a lány mellől, akkor valószínűleg jelent neki valamit. Ha kimozdítod a helyzetet ebből a stabilitásból, akkor viszont még akkor sem biztos, hogy feléd billen majd a mérleg, ha a csaj esetleg kiteszi a fiú szűrét.

Szerintem inkább ezt gondold meg, és azt, hogy mennyit érhetsz a fiúnak, hogyha valamiért mégsem dobja el a kapcsolatát. Meg persze azt, hogy és akkor mihez fogsz kezdeni, amikor kiborítottad a bilit, rá a csaj fejére, ő kidobta a pasiját, aki tegyük fel hozzád ment. Nem fog zavarni, hogy enélkül soha nem lettél volna olyan fontos, mint a kapcsolata a barátnőjével?

Szerintem szépen csak zárd le az egészet, magadban is, a srác felé is, és kerek perec mondd meg neki, hogy így nem vagy hajlandó "szóba állni" vele, és mint potenciális pár tekinteni rá. Majd ha mindketten egyformán szinglik lesztek, akkor elgondolkozol rajta. Lehet, hogy nem dobja a csajt, de őszintén... Akkor szerinted tényleg annyira kellettél neki?

Persze csak akkor tedd ezt, ha te is így gondolod. Ha neked megfelel úgyis, hogy nem meri felvállalni, hogy mit akar, és nem képes tisztázni az érzéseit magában, akkor én nem tudok tanácsot adni, mert én nem így gondolkozom. Szerintem te is megérdemled azt, hogy ha azt szeretné, hogy a barátnője legyél, akkor annyira ezt szeresse, hogy megtiszteljen annyival, hogy te vagy az egyetlen, aki szóba jöhet. Elvégre ha te vagy az "Igazi"...

2016. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre kivárok, hátha lehetne több is köztünk... Nem szeretném tönkre tenni a kapcsolatukat. Nem akarok a gyűlölt harmadik lenni.
2016. jan. 22. 18:34
 9/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2016. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem a srácnak mondd meg, hogy neked ez így nem jó, de semmi képpen ne te valld be a csajnak. A fiú meg döntse el mit akar. Amúgy nekem ismerős a helyzet, és szerintem elég nehéz belőle jól kijönni
2016. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!