Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nem akar 3 bol 2 ferfi gyereket (pont annyinak van gyereke), mert a nok kb 60%ban ugyis elvalnak es viszik a fèl lakast es persze kapjak a gyerektartast?

Figyelt kérdés
Ez ugye meg rizikos egy pasinak.mert a legtobb no bekattan 30 felett es válni akar. Ezert a legtobb ferfi mar inkabb 3 ovszerrel szexel nehogy baj legyen egy stabil kapcsolaton belul is, es ugye a legfrissebb stat szerint evrol evre kevesebb gyerek szuletik ismet.2019 ben sokkal kevesebb szuletett mint 2018 elso feleben. Ergo rajottek a pasik h a nok elobb utobb majd mindig ugyis elvalnak?!
2019. szept. 1. 15:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért születik kevesebb gyerek, mert bizonytalan minden.

Ép elméjü ember nem vállal 3-4 gyereket létbizonytalanságra..

2019. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Akkor viszik a fél lakást, ha házasság alatt szerzett KÖZÖS vagyon. A 30 ezres gyerektartásból meg épphogy enni tudsz adni a gyereknek. Ne, inkább ne csinálj gyereket. Olvasgasd a statisztikádatt otthon a kisszobában, míg anyuci főzi a kakaódat.
2019. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek megteremtve a megfelelő körülmények a gyerek számára, ezért fogy rohamosan a születések száma. Állandó munka, 0 szabadidő, nem túl magas fizetések, rekordmagasságú adók, hulladék oktatás és egészségügy - melyik vonz arra, hogy biztonságos lenne egy gyerek felnevelése? Nem csak a statisztikának tervezed kipottyantani, hanem effektíve szeretnéd normálisan felnevelni, jó környezetben, értelmes közegben.
2019. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát kedves kérdező! Ez is benne van a dologban. A női bekattanás szinte már törvényszerű, de a szexmegvonás vagy a szexuális étvágy csökkenése az 100%. 40 felett meg már csak a legszerencsésebb házas férfiak élnek szexuális életet, a többiek mind ott vannak a társkeresőkön, laza szexkapcsolatot keresve. Esetleg prostik, vagy szenvedés a hiány miatt. Ezek mellett ha van 1-2 gyerek, akkor meg ha válás van, repül a ház fele, a gyerekeit 2 hetente láthatja, meg fizetheti a gyerektartást. Aztán egy elvált átlag férfi gyerektartással, albérlettel vagy egy szutyok garzonnal meg egyenesen értéktelen kategória. Ebben mi legyen olyan vonzó egy független férfi számára?


Összefoglalom, a házasság:

- szexmentes élet kezdete

- önbizalom rombolás kezdete

- első lépés a válás felé

- a lecsúszás előtti állapot

- lelki törés

- gazdasági csőd

- a feleség bekattanása előtti állapot


Én senkit sem biztatok sem házasodni, sem gyereket. vállalni.

2019. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mindenkinél az jogos, amit annak tart és amit a törvény enged. Ha valaki nem akar gyereket, akkor nem akar. Ha akar, akkor meg akar. Ennyi. Szerintem nem a jogosságra, hanem az okokra vagy kíváncsi.

És amúgy igen, én is sok férfitől hallottam már, hogy azért nem akartak gyereket, mert a másik felet alkalmatlannak tartották rá. Akár több éves kapcsolatokban is, a nő már akart házasságot és gyereket, de a férfi még nem. És igazuk volt. Rengeteg nő van, aki simán lebabázna, de szülőnek alkalmatlan. A dolog mögött csak annyi a szomorú, hogy miközben a médiában is rengeteg hír jön, hogy anyák hogy bántak a gyerekeikkel, valamiért mégis általánosságban úgy van kezelve, hogy a legkattantabb anya is biztos jó anya lesz, bezzeg a gonosz férfiak egyből lelépnek.

2019. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
En csak azt tudom h mutogatjak kifele a 40 es nok es ferfiak h milyen jo a hazas elet. Mutogatjak a gyereket,a nyaralas kepeit. De belul 10 per 7 esetben rohad a kapcsolat. Kulon szobaban alszanak,nincs szex. Allando a veszekedes stb
2019. szept. 1. 15:31
 7/18 A kérdező kommentje:
Onnan tudom h sok a haverom. Aki csalados. Es folyton panaszkodnak h nincs szex de mar nem is annyira kivanjak az asszonyt gyerek utan. Total elhidegules van 10 per 7 vagy 8 esetben.
2019. szept. 1. 15:34
 8/18 anonim ***** válasza:
#6: Ne gondold, hogy csak arra a korosztályra jellemző, ez általános probléma. Huszonéves vagyok és az én ismerőseim között is rengeteg ilyen van. Sőt, volt már olyan barátnőm, aki a kapcsolat vége fele is próbálta ezt előadni mindenkinek.
2019. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
És a te kapcsolatod milyen? Szexuális életed? Gondolom nulla, azért írogatsz ki ilyen kérdéseket. Eltaláltam, ugye?
2019. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nulla. Mert lakasra gyujtok 33 evesen. 2 ev mulva lesz lakas. Lehet akkor kapcsolat is. De ha ikyenek a kapcsolatok es a hazasaggaok h csak az idegesseg van es èrdekbol vannak a felek egymassal. Akkor nem kell ez nekem. Jobb egyedul.
2019. szept. 1. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!