Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hete volt egy műtétem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noffy kérdése:

Pár hete volt egy műtétem, és azóta a párom nem élvezi velem a szexet. Minden más rendben, csak pont az nem. Mondta, hogy fóbiája lett. Most pedig szilveszter napján már szakítani akar. Hogy romolhatott így el a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
A műtét egy abortusz volt. Onnantól,hogy megtudta a terhességet sok vitánk volt, de abban mindketten egyetértünk, hohy most nem alkalmas a gyerek. Viszont azóta egyre távolodik tőlem, minden tekintetben. A szakításkor is azt mondta,hogy még szeret, csak sok ez neki. Nem tudom mit tegyek.

2017. dec. 31. 08:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Nekem ugyan Sosem volt abortuszom, sőt van 2 gyönyörű gyerekem. Úgy tudom, hogy 6 hétig, mint szülés után, nem is szexelhettek.


Annyit tudsz tenni, hogy leülsz vele komolyan elbeszélgetni, hogy miért érzed azt, hogy jól döntöttetek. 35N

2017. dec. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Nem a szex a gond. Hiába beszéltek meg bármit, de ha egy gYerek se tud összehozni egy párt, akkor kb. semmi.

Gondolom, ezért távolodik.

2017. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Fél hogy újra teherbe esel.
2017. dec. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a gyerek nem hoz össze semmilyen kapcsolatot viszont szét tudja zilálni ha a kapcsolat nem elég erős.

De itt nem egészen ez a helyzet. Az abortusz nem csak a nőnek okozhat lelki problémákat. Azzal hogy ez a baba elveszett (akármilyen logikus is volt ez a döntés) valami a párod részéről is elveszett. Ezt nem lehet előre látni és talán ő maga se tudja megfogalmazni mi is zajlik le benne de nem effektív az abortusz miatt nem működik a szex hanem a lelki folyamatok miatt.

Ezt a kapcsolatot már nem valószínű hogy meg lehetne menteni akkor sem ha a párod még küzdene érte. A kapcsolatok a lelki folyamatok mentén alakulnak azok pedig törékenyek. Szerintem nem tudsz tenni semmit. Külön mentek vársz hagysz egy kis időt a párodnak és ha a párod még mindig nem látja a jövőtöket akkor tovább lépsz.

2017. dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Talán fél hogy újra teherbe ejt?
2017. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

A #4 Válaszoló, nagyon jól megfogalmazta.


Viszont pont azért, mert lelkileg változott meg benne valami, ezért én nem hiszem, hogy csak a szex nem működik köztetek. Mással is gond lehet, csak nem vetted észre, vagy csak nem akarod észrevenni, mert túlságosan fájna?! :(


Szívből sajnálom! De én is azt hiszem, hogy ennek tényleg vége lehet. Ami annyiban érdekes, hogy általában inkább a nőt viseli ez meg, és a nő távolodik el. Úgy tűnik nálatok ez fordítva volt.

2017. dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen normális a párod reakciója. Ha a férfi az elemi ösztöneit követi, akkor minden erejével igyekszik védeni az utódot. Kb.megölné a dokit, aki végzi a műtétet. Haragszik rád is, mert elpusztítottad az embriót. Ez van, az abortusz tönkreteszi, vagy legalábbis nagyon megviseli a kapcsolatot. De erről nem beszéltek nektek az abortusz előtti felvilágosításon? Vagy már nem kell a védőnőhöz menni tanácsadásra?
2017. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
Miért van majdnem mindenki lepontozva?
2017. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

A legtöbb kapcsolat ebbe tönkremegy. Akkor is, ha józan ésszel jó döntés volt.

Ha két felnőtt ember szereti egymást, de a közös utódot nem tudják vállalni, akkor felesleges hosszú távon együtt maradni, csak egymás idejét húzzák.

2017. dec. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Volt abortuszom,de mivel alapban oké volt a kapcsolat,ez nem ingatta meg.Főleg egy nőt kellene hogy megingasson .. Valami olyasmi lehet a fejében,csak próbálom beleélni magam,hogy tudat alatt a szexet összeköti az abortusszal,berakja oda a himbilimbijét ahol egyszer már egy embrió növekedett,de kikaparták onnan,és most ez egy üres tér,valaminek az elvesztését érezheti,valami megszakadt benne,lehet hogy valahol ezt bűnnek is gondolja,csak nem mondja ki.Szerintem ennek vége.
2017. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!