Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya kövér határozatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya kövér határozatlan férfi esetében is előfordulhat olyan hogy ez a férfi csak barátságot érez egy nő iránt, de a nő többet érez iránta?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Attól mert valaki esetleg csúnya és kövér, az nem jelenti azt, hogy bárki tetszene neki. A nőről meg nem esett szó, hogy milyen.
2019. szept. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Csúnya férfiak iránt soha nem érez barátságnál többet egy nő.
2019. szept. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. (nyilván nem akkora eséllyel, mint egy jóképű, határozott férfi esetében lenne)
2019. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak mert haverom ezt mesélte hogy ez történt vele. Kicsit nehezen hiszem mert elég shrek feje van eléggé el van hízva és sose tud semmit mindig nem tudom mindegy.. És most randizott többször egy nővel. A nő sem vékony olyan húsis 75 80 kg de arányosan osztozik rajta a felesleg
2019. szept. 2. 08:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Az emberek nem automatikusan szeretnek bele egymásba a másik külseje miatt (az valami más egyeseknél). Ha valaki csúnya, az persze eléggé ront az esélyein, hogy a másik nemnél az előszűrőn átmenjen, de ettől még előfordul, hogy a környezetük meglepetésére még egy nagyon hendikepes férfiban vagy nőben is meglátnak valamit (pl. tehetséget vagy kedvességet, "végre" közös értékrendet, sőt akár csak kiváltja belőle a gondoskodási hajlamot... stb.), persze jellemzően akkor, ha már hosszabb ideje ismerik egymást.
2019. szept. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező te például belülröl vagy ronda.

Gondolom nem érzed, mert a hozzád hasonlók észre sem veszik, hogy rondák.

2019. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,néha ilyen is előfordúl.
2019. szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki esetleg kevésbé attraktív a nagytöbbség számára nem jelenti azt, hogy minden nőbe bele kell zúgnia aki kicsit is érdeklődik iránta. Ez csak azt bizonyítja, hogy a barátod nem egy felszínes elkeseredett lúzer aki bármi áron, de barátnőt akar magának. A másik oldalról meg attól, hogy esetleg a közmegítélés alapján nem néz ki jól még lehet olyan a személyisége, hogy valaki felfigyel rá, megkedveli.
2019. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont ilyen az a fiú, akibe én sem értem, hogy miért, de beleszerettem.
2019. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen szituban vergődöm, én szeretem, ő meg sz.. rik rám. Ő a dagadt csávó hülye stílussal, én meg a dekoratív csaj. Akiben ugye csak a cicababát látják, mert nekem nyilván nem lehetnek őszinte érzéseim.
2019. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!