Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ellenszenves sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenszenves sok nő számára a kövér, esetleg nem stílusos férfi?

Figyelt kérdés
Ezeken kívül más meg lehet jó benne.
2019. aug. 16. 08:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért, amiért ellenszenves sok férfi számára a kövér, esetleg nem stílusos nő.
2019. aug. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Neked kellene egy dagadt nő,és akinek nincs stílusa?


Mert nekem soha az biztos.

2019. aug. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A kövér, nem stílusos EMBER nem vonzó. Függetlenül attól, hogy férfi, nő, vagy egyéb.
2019. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert számít a külső. Van akinek jobban, van akinek kevésbé, de valamennyire mindenkinek. Hiába tökéletes a belső tulajdonságai alapján valaki, ha külsőre olyan, akire ha ránézek elkap a hányinger, akkor nem tudnék vele lenni. A stílus hiánya korrigálható, ha igazán változtatni akar az illető, tud változtatni. A túlsúly úgyszintén javítható. 22/L
2019. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a kövérség = igénytelenség, lesz..rja saját egészségét, nem tiszteli saját magát.

Én egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatok, de soha nem voltak számomra a vonzóak a kövér férfiak. Vékony nőként csak a vékony pasik tetszenek.


A betegség miatti hízás és fogyás külön kategóriát képvisel.

2019. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
15%

Jó kérdés, bár az is igaz, hogy a többség nem azért kövér, mert az jó poén vagy ilyesmi, hanem mert a fogyás nagyon sokba kerül, kondibérlet 15 ezer körül van havonta, zsírleszívás meg többszázezer Forint stb.


És a boldogtalan embernek szenvedélybetegsége lesz. ÉS aki nem bírja az alkoholt vagy a cigarettát annak marad a cukorfüggőség.


Az élet szar. Úgy értem NAGYON.

2019. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

"a fogyás nagyon sokba kerül, kondibérlet 15 ezer körül van havonta, zsírleszívás meg többszázezer Forint stb."


Nem kell zabálni, futni ingyen is lehet.

2019. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

A kövérség egyrészt nem egészséges másrészt hátráltat sok tevékenységben harmadrészt a kövér test nem szép (legalábbis a többség nem látja szépnek persze van akinek tetszik). Ha ehhez még az is társul hogy az illető bármit bármivel bármikor felhúz lekakilja hogy áll rajta mi mivel illene össze (tehát nincs stílusa) az a legritkább esetben lehet igényes a környezetére vagy bármi másra. Az igénytelenség jellemzően nem csak egy egy területre terjed ki.

Ami engem illet nem szeretnék olyan párt akivel nem merek kilépni az utcára. Mint barát se nagyon tudom elképzelni de párkapcsolatra teljesen esélytelen. És ez nem azért van mert ellenszenves hanem mert az igénytelenség taszító. És olyan jellem hiba ami nem tudom társulhat e olyan tulajdonságokkal amit értékelni tudok.

2019. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%

#6

Már megint folytatod a b..romságaid terjesztését?

Tegnap is leírtad ugyanezt, és h..lyeség.


Ha lemész egy órát futni - ami ingyen van, utána olvasol a saját testsúlyos edzésnek, oké max veszel otthonra 10 kg-s súlyzót-egyszeri beruházás, akkor nem érsz el egy normális izomzattal rendelkező testalkatot és nem tudod megtartani az egészséges súlyodat? A fogyás meg 70%-ban az étkezésen múlik és csak 30%-ban a mozgáson. Nem kell zabálni minden sz..rt össze-vissza.

Soha nem voltam kondiban, apukám munkahelyén csinált nekem egy 10 kg-s súlyzót, nem zabálok szemetet, mégis nagyon jó alakom van, otthon tornázom.

2019. aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%

raadasul ha nem veszel chipset, csokit, mindenfele cukros lottyot, rajossz h annyira nem dragak az egeszseges kajak. nem kell zabalni. napi 3 tojas, 1 csirkecomb rizzsel es ubisalival, 1 vmi gyumolcs, natur joghurt, este turo pl sonkaval.... ha ilyeneket eszel es nem veszed meg a szokasos nasikat, kb ugyananyira jossz ki

....

2019. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!