Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vagyok értékes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok értékes egy férfi szemében sem?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, de már belefáradtam a társkeresésbe. Mert akivel véglegesen összejövök annak se vagyok elég jó. Ezért nem is volt tartós kapcsolatom. Pedig én is vágyok már házasságra, úgy irigylem azokat akiknek az a lehetőség megadódik hogy gyönyörű, fehér ruhában férjhez mehet. Nekem ez sose fog sikerülni. Más testben kellene születnem hogy engem is megbecsüljön egy férfi, ne csak belém rúgjon. Én is vágyok arra az érzésre, hogy valakivel viszont szeressük egymás, csináljunk közös programokat stb. Csak valahogy én nem vagyok elég jó senkinek.
2019. szept. 2. 16:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem tanulod meg magad értékelni, mások se fognak.
2019. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De nem tudom, mert hiába vagyok kedves, megértő, még se vagyok jó. Ezért se szeretem magam.
2019. szept. 2. 16:13
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert saját magadat is értéktelennek tartod, mondjuk amíg ebben méred az értéked addig ez így is lesz. Amíg nem szereted és tiszteled saját magad addig nem fog más sem. De te is csak rinyálni meg önsajnáltatni tudsz itt napi 6 kérdésben, tenni már lusta vagy azért, hogy ez változzon, tehát meg is érdemled. Ha tényleg a megoldást keresnéd akkor már elmentél volna pszichológushoz, de minimum egy önismereti csoportba vagy bárhogy máshogy foglalkoztál volna a témával.
2019. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%

Ha 30 évesen itt sipítozol, akkor nem való neked pasi!

Add lejjebb az igényeket!

2019. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Valamit nagyon rosszul csinálsz!

Vagy rosszul választasz, vagy ragadós vagy.

A férfiak azt sem szeretik, ha a második randin már az esküvőtöket tervezed.

Lehetsz kedves, de közben legyen tartásod, ne legyél a lábtörlője, mert azt nem csípik.

Nagyon nem tudom ezt neked elmagyarázni, ezt vagy érzi valaki, vagy nem.

2019. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Nehogy lejjebb ad az igényeidet! Csatlakozzál társkeresőkhöz, többhöz is, találkozzál pasikkal, járjál érdeklődési kör szerinti klubokba művelődési házakba, kondizzál, ússzál, járj idegen nyelvi beszélgetőkörbe, egyszóval keresd a lehetőségeket! Olyan nincs, hogy neked senki sincs kitalálva! Csak ne bújj el, ne azt sugározd magadból, hogy engem észre se vegyetek. Érdemes lenne pszichológussal rendbehozni az önértékelésedet! "akivel véglegesen összejövök annak se vagyok elég jó": ez értelmezhetetlen. Ha nem vagy neki elég jó, akkor milyen véglegességről beszélsz? "ne csak belém rúgjon": aki beléd rúgott, azzal nincs közös utatok, azt nem kell sajnálni. Az neked nem kell. Hogy két ember nem marad tartós kapcsolatban, az nem azt jelenti, hogy az egyik jó, a másik meg nem elég jó, hanem hogy nem illenek össze. Akkor nekik nem lesz kapcsolatuk. De majd előkerül az is, akivel összeillenek. Ez nem értékverseny, hanem összeillőség.
2019. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Valamit nagyon rosszúl csinálsz.Még saját magadat is lebecsülöd.Menjél terápiára,mert valami nagyon nincs rendben veled.
2019. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Már úgy értettem hogy egy ideig járok valakivel még se vagyok jó, tehát nem randi után utasít el. Amúgy meg pont az exem volt az aki 1 hét után már házasságról beszélt, én soha nem beszéltem ilyenekről senkinek. A pasi mondta ki először hogy szeret, még se volt igaz.
2019. szept. 2. 16:39
 9/18 A kérdező kommentje:
Hozzátenném azt is hogy azt se hiszem el senkinek hogy azt mondja szép vagyok, hiszen aki igazán szép azzal akarnak is kapcsolatot.
2019. szept. 2. 17:04
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerinted csak ennyi kell egy kapcsolathoz? Csinike legyen?
2019. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!