Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nő többségének szemében...

A nő többségének szemében miért olyan elítélendő dolog, ha egy férfi a kocsmába jár beszélgetni a barátaival?

Figyelt kérdés
Nem arra gondoltam, hogy hülyére igya magát.
2013. ápr. 2. 21:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Fogalmam sincs, pedig nő vagyok.

Még én is el szoktam menni, nálunk nem divat emiatt szidni a férfiakat. Na nem a részegekre gondolok, csak a normálisakra.


Szerintem ezeknek a nőknek magukkal van bajuk.

2013. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem annak az, aki idegen férfiról hallja ezt. A férjemet egy kocsmában ismertem meg, ott dolgoztam ő pedig oda járt a haverjaihoz. Egy kólát és egy kávét ivott mindig.


Ez kb olyan hogy a nők meg kávézóba járnak lelkizni... Ha a pasi nem issza le magát a sárga földig, nincs gáz.

2013. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
79%
Nem tudom ha nem issza le magát napi szinten a sárga földig akkor nincs vele gond, én is a párommal kocsmába járok ki szórakozni a társaságunkkal. Nincs is nagyon más lehetőségünk meg őszintén jobb is mind egy drága kávézó, diszkó vagy bármi... 19/L
2013. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem egyes nők miért akadnak ki ezen én még sosem tettem szóvá a páromnak. Nem értem, azért mert összejönnek valakivel, onnantól nem mehet el sehová nélkülük. Ezt a gondolkodást meg végképp sosem értettem. 21L
2013. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Azért a válaszadók életkora sokat elmond: 19, 21... Majd akkor beszéljetek, amikor már 15-20 éves házasságban vagytok, és a párotok nem minden nap jár kocsmába a haverokkal. És nem kell részegnek lennie ahhoz, hogy gond legyen. Szerintetek a problémázó nők mind amiatt balhéznak, mert a párjuk alkesz? Sajnos egy részük inkább azért, mert a párjuk nagyon jól elvan munka után a kocsmában, míg ő otthon(ugyancsak munka után) próbálja egyedül ellátni a gyereket. Mert így működik a férfi: ha jól el van eresztve a párkapcsolatban, akkor a házasságban is el fogja várni a végtelen szabadságot. A jófej nő meg nem érti, hogy miért kell este hétkor egyedül fürdetnie a gyereket, miközben a férjeura jól elvan a haverokkal a söre mellett. Aztán ha hazajön, még a vacsorát is kérné.
2013. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem az igénytelenség jele.....menjen,nem azt mondom de ne kocsmába vagy "pub"-ba ha nem egy normális étterembe vagy egy igényes bárba.Az én páromnak és persze a barátainak van egy saját asztaluk (mármint úgy saját amit fizzetnek minden honapba és akkor mennek amikor akarnak) egy jobb étteremben ahova fel kell öltözni és nem munkásruhás "Fröcsös" emberkék járnak.De ugyan ugy tudnak inni beszélgetni enni és ki is szolgálják őket legalább.


27/N

2013. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem.Nem hiszem amúgy,hogy a klasszikus értelemben vett kocsmáról,talponállóról van szó,hanem pl egy "romkocsmáról".

Én magam is oda szoktam járni a barátaimmal,nő vagyok.Nem mindenki az a cukrászdázós,teázós típus.

2013. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%

Nemrég volt egy kérdés, ahol egy nő járt a barátnőivel, és mindenki rögtön ugrott, hogy "nő kocsmában? undorító!".


Nekem azért, mert a kocsmáról a gusztustalan, borszagú helyek jutnak eszembe. Ha csak beszélget a barátaival, miért kell kocsmába menni?

2013. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
28%
A 19 éves válaszoló vagyok...Hu de bírom azokat a nőket akik a kor alapján ítélnek, nem szeretnék illetlen lenni sem trágár de hidd el kedves lenézően beszélő válaszoló tudom milyen nehéz a feleségeknek, mindkét nagyapám undorító alkoholista, nem egyszer néztem végig ahogy nagymamáimat verik vagy épp édesanyám kapott egy-két keresetlen pofont a papámtól. Mellesleg szüleim látástól vakulásig dolgozó emberek ezért a 7 éves húgomat évek óta én látom el csak hétvégén van szabad időm! Barátom tiszteltségesen dolgozik külföldön évi pár hetet tölt itthon! Hát nehogy azt mond nekem hogy elrontom azzal a párom ha beülünk egy söre egy évbe párszor!
2013. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

1. Férfi vagyok

2. Nem alkeszokról írtam, kocsmásokról.

3. Nem hétvégi kapcsolatokról írtam, hanem házasságról, gyerekkel.

2013. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!