Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem találok egy olyan férfit aki lelkileg gyenge és szeretethiányos mint én?

Figyelt kérdés
Igazából mindig is olyan társra vágytam aki káros szenvedélyektől mentes, nem cigizik nem iszik alkoholt, nagyon tud szeretni és szeretethiányos. Számomra az ideális társ olyan aki lelkileg megért engem támogat és mellettem áll. Aki mellett nem kell félnem semmitől biztonságot nyújt. Miért nem találok ilyen férfit?
2019. szept. 3. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Mindjárt kapsz egy csomó privátot.
2019. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Lelkileg gyenge?

Miért lelkileg gyenge srácot keresel?

Az nem egyezik meg azzal, hogy valaki érzékeny és lelkizős típus.


Meg a szeretethiány is. Miért kell annak lennie? Azért szeresse téged, mert más nincs?

2019. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
A gyakori tele van ilyenekkel, a legjobb helyre írtál. :-D
2019. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyen vagyok, annyi a hibám, hogy hihetetlen erős vagyok mentálisan, lelkileg.
2019. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Én mondhatni ilyen vagyok, de ha alárendelt fél akarsz lenni, akkor sehová sem jutna a kapcsolat.
2019. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Ami lelkileg gyenge az tèged sem fog lelkileg erősíteni. Pont ezèrt nem találsz.
2019. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Most lelkileg gyenge legyen vagy biztonságot nyújtottson?
2019. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Ne akarj ilyet. Idővel tönkretenne, hogy állandóan bizonygatnod kell mindent.Hogy naponta többször neked kell őt keresni, különben el akar majd hagyni mert nem szereted eléggé..stb.
2019. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Lehet nem jól fejeztem ki magam a lelkileg gyengét úgy értettem hogy ne legyen egy beképzelt valaki hanem inkább szerény egyszerű mint én. Legyen érzelmes és tudjon szeretni.
2019. szept. 3. 13:40
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

"ne legyen egy beképzelt valaki hanem inkább szerény egyszerű mint én. Legyen érzelmes és tudjon szeretni."


Azt nem lelkileg gyengének hívják.

2019. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!