Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik 24-25 éves korotokra megelégeltétek, hogy a nők gyakorlatilag semmilyen mértékben nem tekintettek férfiként rátok, és elmentetek prostizni, végül rendbe jöttetek lelkileg?

Figyelt kérdés

Tehát, amikor már kezdtétek érzekelni, hogy bármit csináltok, már teljesen egyértelmű, hogy nincs más megoldás, vagy marad az, hogy 30 évesen beleőrültök a magányba.


Önbizalmatok helyre állt? Könnyebb azóta ismerkedni? Látják rajtatok a lányok, hogy magabiztosabbak vagytok, lazábbak, nem látják azt az aranyos cuki kis szűzfiút? Elmúlt a frusztráltság, a szorongás?


Vagy rosszabb lett?


Hasonló helyzetben vagyok, számomra ez most egy elég nagy döntés, hogy bevállaljam-e. El múlt már néhány év, s kellett néhány lány és élethelyzet ahhoz, hogy idáig jutottam.



2019. júl. 10. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A prosti aztán végképp nem tekint rád sehogy, csak egy darab bankjegyként. Jobban vagy rosszabbul eljátsza, hogy élvezi az együttlétet, majd fogadja a következő kuncsaftot.
2019. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
25 évesen untam meg az elutasítasokat! Voltam prostinál 4x. Semmi nem változott! Most itt vagyok 34 évesen és csak annyi közöm volt a nőkhöz amikor fizettem a prostiknak. Igazából nem hogy javult volna a hangulatom hanem egyenesen rosszabb lett!
2019. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Én 30 éves koromig vártam, aztán elkezdtem prostizni. Nagyon sok lánynál jártam és a legszimpatikusabbaknak visszajáró vendége lettem.


Nekem segített a dolog. A szexuális feszültségem megszünt, és az önnizalmam is nagyobb lett.


Végül az egyik lánnyal, akihez már régóta jártam annyira jól sikerült az egyik alkalom, értem azt hogy Ő is nagyon odafigyelt rám, bújt, meg minden, hogy azt mondtam magamnak hogy ezt én egy igazi barátnővel akarom érezni.


Mindent beleadtam, nem féltem már semmitől, és hamarosan meg is ismerkedtem egy lánnyal. 8 évig tartott a kapcsolatunk.

2019. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

27 évesen sok megalázás és szorongás után voltam. 1x egy lánynál.


Gépies volt, ijesztő kicsit és műanyag... de túllettem rajta.


Azóta simán ismerkedek,közvetlenül utána összejött egy kimondottan helyes, tapasztalt lány akinek nem kellett elmondanom semmit. Hatalmasat szeretkeztünk, összehasonlíthatatlan a prostival :)


Azóta szakítottunk már, de kit érdekel... végre megy az ismerkedés. Nem mindig jön be, sok a kegyetlen rib...nc aki a képembe mondja hogy "nem jössz be, nekem csak alfahímek kellenek". De kit érdekel? Értelmiségi, normális lányoknál megugrott viszont a sikerem. Érzik hogy sokkal lazább vagyok. Bulin simán smároltam egy lánnyal legutóbb, egy hétre rá egy elég jó nőre hajtottam rá és nem is küldött el.

Most egy hosszútávú projecten dolgozok, van egy csinos korombeli lány :) nem szexre hajtok, meg akarom hódítani. Izgalmassá vált az egész, mint a vadászat olyan. Ha lekoptat, akkor jön a következő őzike :D


Sajnos nem tudok amellett elmenni, hogy a prosti volt a választópont. Ez tény. Pszichiáter se ért szart se, csak begyógyszerezett. Ez segített, azóta nem kellett.


Mindenkinek magára bízom a döntést. Veszteni ilyen korban semmit se lehet ezzel már. Súlyos vétek tovább várni...

2019. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

(Azt azért zárójelben hozzáteszem,hogy én rohadt sokat melóztam magamon emellett... lett jó karrierem, kitaláltam saját egyéni stílust, megtanultam beszélgetni a lányokkal, sokat járok társaságba, sok barátom van... és 1 év alatt a vézna kis szarból egy szálkás sportos atléta alkatot faragtam. Persze a nőknek ez sem volt elég jó, mert fejben még gyerek voltam. Ezert kellett a qrva.

Na meg kicsit elkezdtem határozott pimasz 'férfi' lenni, és leszarni a dolgokat. Állítom egy cinikus csipkelődéssel 10x annyi bugyit lehet levenni, mint egy jólelkű kedves fiúcska mentalitással. 😃pro tip

2019. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Azt lássák rajtad hogy tudod mit akarsz és tisztában vagy az értékeiddwl. Attol hogy sikerül bedugni a pisilődet valahova még nem leszel magabiztos.
2019. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!