Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nézik le a nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nézik le a nők, ha egy diplomás mentőtiszt nem marad a szakmában kevés bérért, hanem elmegy szalag mellé munkásnak 3-4 műszakba többért (40-50 pluszért)?

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 13:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Lenézni nem nézek le emiatt senkit sem. Nyilván ez egy financiálisan megfontolt döntés. De...Egyfelőle ha csak a pénzért csinálsz valamit az hosszú távon nem fog boldoggá tenni. Másfelől mivel én normál munkarendben dolgozom így számomra problémát jelentene hogy összeegyeztessük épp mikor tudunk találkozni. Nem mondom hogy csak emiatt elküldök bárkit is, de ettől függetlenül szempont.
2019. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
8: öt éve kerestem szalag mellett pille könnyű munkával 150et és sose mentem haza fáradtan. Fogalmad sincs a témáról.
2019. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40 ezer minimális különbség. Szóval ennyi pénzért olyan csinálni, amit nem szeretsz, botorság.
2019. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

"8: öt éve kerestem szalag mellett pille könnyű munkával 150et és sose mentem haza fáradtan. Fogalmad sincs a témáról."


Valami rohadt monoton munka az ilyen, amit én fél órát sem bírnék. Nem mindenki alkalmas az ilyesmire.

2019. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
"40 ezer minimális különbség." - Alacsony béreknél nem.
2019. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk én 40-50 ezerért nem váltanék. De nálam fordított a helyzet, én pont azon gondolkodom, hogy lehet nyugisabb munka kéne. Ebben a szakmában amit 4 éve elkezdtem, több a fizetés mint 1-2 multinál még mérnökként is. Csak szabadidőm szinte nulla, meg sok szombatom is rámegy. Plusz még tervezni se tudok előre, katyvasz az egész, nincs fix munkarend, egyszer itt van munka, aztán 200 km-rel odébb. 2 hét itt 1 hónap ott, 3 nap amott. Pluszban ismerkedesnél is mikor leírom mivel foglalkozom és ez mivel is jár, akkor valahogy ellaposodik a beszélgetés. Mintha le lennék nézve, mert nem diplomásként tengetem napjaim, esetleg valami öltönyösként... Meg ugye ki vágyik ilyen férfire, aki vándorcigány életet él. Mondjuk fizetéssel nem szoktam dicsekedni, de első körben ne az legyen már a fontos. Szóval nem tudom mi a jó megoldás, kevesebb pénz, több szabadidő talán jobb lenne, de sajnos a bökkenő, hogy élvezem ezt csinálni, csak így valahogy nehéz barátnőt találni.
2019. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Mi van veletek?

Napi 36 ezer alatt meg sem mozdulok.

Igaz néha kevesebb a munka és Kata adó akkor is 50ezer/hó, ha 2 hétig nincs semmi.

2019. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Én sem a szakmámban dolgozom, pont a pénz miatt.
2019. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Hankook tire, 3 műszak nettó 240-260. Miről beszéltek ti itt?? 😂😂


Én vígan elvagyok a szallag mellett, és mindenkit teljes szívből röhögök ki, aki azt hiszi nekem de rossz.

A részlegwmen nincsenek cigányok, kb 5-6 kollégámmal nagyon jól elvagyunk. Értelmes, érdeklődő átlagos emberek. Családdal, házzal stb. Nincs bennük semmi rossz.


Tuskók meg mindenhol vannak, nem csak gyárban. Viszont aki azt hiszi csak a tanulatlan emberek mennek gyárban, annak elmaradottabb a gondolkodása, mint a 80 éves dédmamámnak.

2019. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!