Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, napi szinten mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, napi szinten mennyi időkre szoktàtok kb. használni a tindert és hány match szokott összejönni naponta?

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Elég rusnyának kell lenni ahhoz,hogy ne jöjjön össze legalább 30-40.
2019. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek mik? Kik használhatják és jó e valamire? F31
2019. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom manapság milyen low class lányok tindereznek de sem én sem az ismerősi köröm nem pazarolja arra a selejtgyüjtőre az idejét... 🙄
2019. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0. Sose hasznaltam
2019. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb az összes nőnek van 99+ likeja, és vagy 100-200 match-e
2019. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Csak helyes,magas vekonyan szalkas izmos fiukat szoktam bejelolni es mindenki visszajelol.
2019. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Amelyik nő használja a tindert, az 99% hogy egyedül fog maradni x év múlva. Nem azért, mert ronda, hanem azért mert semmi nem lesz jó, s mindig jön egy jobb, egy szebb, vagy egy olyan, aki nagyobbat hazudik mint az előző.

Hiába pontoztok le, a vége x év múlva ez lesz. Értelmes nő nem ott turbózza magát, mert anélkül is tudja, hogy kicsoda. Amelyik meg ott turbózik, mindenféle instagram meg istentudja milyen "húú de szépvagyok" platformokkal, az 99% h nárcisztikus, s pszicológusra van szüksége. Ha megnéztek 1-1 cikket, amitől a legjobban félnek, az lesz a vesztük. Egyedül maradnak...

32f

2019. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!