Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az EGÓ-ból visszave...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az EGÓ-ból visszavenni?

Figyelt kérdés

Alkalmi partnert könnyen tudok találni, rendes normális kapcsolatot már annál nehezebben. Ennek a túl nagy egóm az oka.

Túlságosan elégedett vagyok magammal, sokszor akkor is, ha nincs rá semmi okom. Tényleg átlag feletti az intelligenciám(de azért nem ilyen hű de kiemelkedő), sok mindenre képes vagyok,amire a többség nem, de azért nem vagyok akkora nagy szám,mint amilyennek néha gondolom magam.

Sok minden amúgy is csak az ölembe hullott ,és amikor ezekrőla dolgokról beszélek,gyakran felvágósan jön le,és hát valahol az is. Meg néha elég flegma stílusban tudok megnyilvánulni.

Pár hónapja volt egy nagy pofára esésem ,ami valamilyen szinten helyretette az egómat. Konkrétan életemben először tényleg beleszerettem egy lányba, de elutasított. Mély depresszióba estem több hónapra, eléggé vissza is vettem az egómból,de most már érzem, h kezd visszajönni. Viszont nem akarom, h megint túlszárnyaljon. Van valami tippetek, hogy tarthatnám kordában ezt a hatalmas egót? Mert ahhoz, h normális párkapcsolatom legyen, ez azt hiszem alapfeltétel.


2019. szept. 3. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Inkàbb ez mint az önbizalomhiàny.

Keress magabiztos nöket, majd tanultok együtt alkalmazkodni

2019. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rockarc ***** válasza:
100%

Az ego jo es fontos, ha magadrol van szo. Akkor van baj, ha ezzel masokat lenezel. Lehetsz jobb masoknal, csak ezt ne hangoztasd. A jo kepessegeidet meg probald meg a koz erdekeben kamatoztatni.


43F

2019. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ha olyannak állítanád be magad amilyen valójában vagy, mert az írásodból minden lejön csak az nem hogy nagy lenne az egód
2019. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan ilyen embert kell keresni, ennyi. Mi párommal mind a ketten ilyenek vagyunk, nagy egó sokszor a "semmire". Semmire alatt leginkább azt értem, hogy olyan képességeinkre és tulajdonságainkra amiket mondjuk még nem tudtunk megmutatni, de tudjuk, hogy vannak.

Szerintem semmi baj nincsen azzal ha tisztában vagy az értékeddel. Olyan embert kell találni aki szintén ilyen és nem dicsekvésnek jön le neki ha az eredményeidről beszélsz. Egy kapcsolatban abszolút nem akadály az egó, sokkal inkább a hiánya.

2019. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem értek egyet azzal, hogy jó ha nagy az egója valakinek. Az egyik barátom nagyon egoista. Nagyon nehezen összejött a nagy szerelmével. Együtt is voltak egy ideig, majd valamin összevesztek. Rá pár hónapra a csajnak lett vőlegénye, majd terhes is lett. Eközben a haver bele volt dögölve a helyzetbe. Végig azt hallottuk tőle hogy talál majd ő jobbat. Mert annyira sokra tartja magát, nem volt képes engedni és azt mondani a nőnek hogy beszéljük már meg! Szerintem ezt az egó dolgot neked kell irányítani. Figyelj oda arra amit teszel és amit másoknak mondasz.
2019. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!