Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha igazán érdekel egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazán érdekel egy lány, mindig saját magamat fényezem a jelenlétében, h lehetne ebből visszavenni?

Figyelt kérdés
Elég hülye dolog tudom, és mindig csak utólag veszem észre. Alapvetően hidegen hagy, ki mit hisz velem kapcsolatban. Viszont ha igazán érdekel egy lány,akkor fontosnak találom,h mit gondol rólam és akarva akaratlanul folyton magamat fényezem a jelenlétében. Emiatt sajnos leginkább azt hiszi, h egy egoista barom vagyok. Ami amúgy nem igaz, mármint én valójában érzékeny vagyok legbelül és ez a lány aki most tetszik, fontos nekem, csak annyi csalódásom volt már, h nagyon nehezemre esik a gyengédebb énemet kimutatni, inkább elrejtem egy ilyen nagyképű álarc mögé. Hogy lehetne ezen változtatni?
2018. nov. 9. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

az ilyesmi egy sza-rabb típusú pávatánc.

villogtatod a tollaidat.

ha erre van igény akkor nem gáz ez,ha mondjuk egy tinilány a célpont.

nekik bejön ez balek tempó mert ők még nem át rajta,hogy ez bizonytalanság.

a lényeg,hogy a célponthoz igazítsd az előadást.

mert mondjuk összefúj a szél egy 26-28 éves nőcivel akinek alapból bejössz,akkor tiszta felesleges ha vereted magad,mert annyi a dolgod,hogy nézel meredten,bólogatsz,aztán hazaviszed és 3 órán keresztül reszeled.

ezzel fogod lenyűgözni nem a hülye dumáddal.

ha egy ilyennek kezded el tolni a süketelést kiröhög a pitsába és beégsz a fa-szba.

2018. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl. úgy, hogy nem fényezed magad. Főleg úgy, hogy nincs is miért. Annyi eszed van, mint egy cserebogárnak.
2018. nov. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!