Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg az sem számít egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az sem számít egyetlen 25 feletti csinos nőnek sem (rengeteg ilyet ismerek), ha ocsmány, elhízott, randa, trollarcú, törpe stb a pasi, ha az villamos/gépészmérnök vagy mérnökinfós?

Figyelt kérdés
Random nézegetek faceen ismerősöket, azok ismerőseit is. Ha látok egy nőt, aki normális kinézetre, megnézem az adatlapját. 10 ből 8 esetben a fentebb leírt a pasas (többi az gazdaságis,stb) és borzalmasan néz ki (értem én h a belső szépség---). Ennyire a belsőre mennek a nők, vagy valami más? Ha lehetne, kapásból linkelnék be vagy 70 csinos nők és a slágerszakokon végzett pasiját.
2019. szept. 4. 19:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%
Lehet azok a nők csak szerinted csinosak. Lehet azok a férfiak szerintük helyesek. Hála az égnek nem vagyunk egyformák.
2019. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Persze, jöhet a válasz, mert csak ezt veszed észre. Azért, mert ez van. Kimész a rétre, és inkább zöld színt fogsz leginkább látni, nem pirosat. Észrevehetem én a pirosat is, hogy a szalag mellett álldogáló Jóska a pasija, csak valahogy pirosból kevés van...
2019. szept. 4. 19:38
 3/36 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy ilyen dolog, úgyse tudsz ellene tenni. Ha beszoptad, hát beszoptad, ez van.


Az élet nem jó. Sosem volt az.

2019. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
72%
Mondom, hogy nekünk, nőknek kevésbé számít a külső. De úgyse fogjátok fel, mert magatokból indultok ki. Csak nektek kell bombanő, nekünk nem kell macsó pasi.
2019. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
16%
Mermok, infos = sokat keres
2019. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
6%

#4


Feltéve, ha jómódú.

2019. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

persze, ez természetes. Pl:


[link]


egy ilyen pasi roppant helyes, és ha leszámítjuk mi van rajta, kb ilyesmi van minden csinos nővel.

2019. szept. 4. 19:41
 8/36 anonim ***** válasza:
15%

Nézd, a nőknek elsődlegesen a külső számít. Úgymint: Magasság, izmosság, jóképűség.Ez mellett legyen jól felöltözve és magabiztos legyen. Ez az alap, ebből kell kiindulni.


Majd később.....amikor már szé@kúrtak,10-15 nek széttették a lábukat...utána meg jól megcsalták a macsó pasik őket, esetleg 1-2 gyerekkel nyomorognak albiban vagy épp már mennének el a szülői háztól,de nincs hova, ...ekkor pénzes jómódú hapit keresnek, mégha az külsőre nem is a legideálisabb.

2019. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
93%

Tudjuk, arra célzol, hogy minden nő ku.rva.

De közben azt is beismered, hogy "minden pasit" csak az érdekel, hogy a nője szép legyen, és nem érdekes, ha csak eltűri a pénzéért cserébe.

Gondolom, téged se érdekelne, ha a csajod szex közben öklendezik, csak hagyja magát, és jól nézzen ki.

Ez neked belső érték? Ez a szerelem?

2019. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
24%

#7


Ennél még én is szebb vagyok, pedig engem kitiltottak a tükörteremből.

2019. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!