Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg az sem számít egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az sem számít egyetlen 25 feletti csinos nőnek sem (rengeteg ilyet ismerek), ha ocsmány, elhízott, randa, trollarcú, törpe stb a pasi, ha az villamos/gépészmérnök vagy mérnökinfós?

Figyelt kérdés
Random nézegetek faceen ismerősöket, azok ismerőseit is. Ha látok egy nőt, aki normális kinézetre, megnézem az adatlapját. 10 ből 8 esetben a fentebb leírt a pasas (többi az gazdaságis,stb) és borzalmasan néz ki (értem én h a belső szépség---). Ennyire a belsőre mennek a nők, vagy valami más? Ha lehetne, kapásból linkelnék be vagy 70 csinos nők és a slágerszakokon végzett pasiját.
2019. szept. 4. 19:36
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
90%

26 vagyok, és a férjem valóban mérnökinfós volt anno a BME-n, de nem ezért választottam. Amikor megismertem, kb szerelem volt első látásra, és mikor elkezdtünk randizgatni, fogalmam sem volt róla, hogy mi a foglalkozása, hol tanult, mit csinál, satöbbi (pedig túlsúlyos egy kicsit, még ha nem is elhízott, és bár szerintem jóképű és vonzó és a világ legszexibb pasija, én nyilván nem látom sem ocsmány, randa, trollarcú, satöbbinek, azért nem az a klasszikus szépség, azt elismerem).


Nem tudom, mi a titka a jelenségnek, de szerintem simán lehet, hogy ezek a nők egyszerűen ilyen közegben mozognak (én is egyetemi ismerőseimen keresztül ismertem meg a férjem), vagy csak simán sok a mérnök manapság, még ha hiány is van belőlük, azért számszerűen elég népszerű szakok.


Én személy szerint matematikus-informatikus családból származom (nagyapám ugyan csak hobbiból, de apám már tényleg hivatásból programozott, bátyám is végül mérnökinfós lett és most programozó, szóóóóóóval elég erős ez a vonal :D ), nekem az otthon érzetét nyújtják a geek poénok és az ilyen klasszikus mérnökinfósokra jellemző jellemvonások, szóval nekem lehet, ezért volt egy ilyen erős vonzódásom a férjemhez már az első pillanattól kezdve, és nem hiszem, hogy én lennék az egyetlen, akire ez igaz.

2019. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
91%

Én nem is láttam ilyen pasit mostanában! :) se mérnökként, se infósként, se mérnökinfósként :)


Hozzáteszem: sokan végeznek ezen a szakokon, ez elég ok arra,hogy sok lány párjaként láss ilyen végzettségű srácokat.

2019. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
78%

Mérnök infós vagyok, nem vagyok bűn ronda, keresem 25 év feletti páromat.

f/29

2019. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

és nem vicc, hogy ha lehetne kapásból mutatnék 10 ilyesmi pasit (jó hát öltönyben vannak), mint a képen, gépészmérnök vagy infós, és mellett ilyesmi csaj.


[link]


De persze biztos minden a véletlen és a belső értékek meglátásának az eredménye.

2019. szept. 4. 19:46
 15/36 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem érdekel annak a válasza, aki komolyan vetted a kérdésed, minek fektettél ennyi energiát a feltevésébe? Sokkal egyszerűbb lett volna csak annyit írni, hogy "minden nőnek csak a sláger szakon végzettek kellenek, nincs igazam?" A fejtegetés tök fölösleges. Sőt feltenni a kérdést is fölösleges, találsz itt elég nőket tárgyiasító kérdést, ahová elég lenne csak beírnod, hogy és ráadásul mind csak erre hajt, egyből találnál pár rokon lelket. :)
2019. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
89%

Ma volt egy kérdés, hogy facén minden csinos nőnek jól kinéző pasija van csak.

DÖntsétek már el, mit láttok és vegyétek le a szelektív szemüveget is :D

2019. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezősködj fórumokon, hogy mennyit keres egy akármilyen mérnök. Ketté fog állni a füled, ha szembesülsz vele. Mellesleg nem lehet annyira ronda egy pasi, hogy egy csinos nő ne vállalja be az intellektusáért/vagyonáért cserébe. És akkor még ott van az örök aduász: a péniszméret, ami a külső után a legfontosabb kritérium egy párkapcsolatban (csak a csajok ezt sose fogják beismerni, mert a mai napig tabu). Márpedig egyik geek-nek a gatyája alá sem látsz be, hogy mekkora dorongot rejthet.
2019. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
31%

#8 leírta az igazságot, pedig csak a női válaszokat idézte.

185-190 magas, izmos, jóképű.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


10 évvel később elég, ha sok pénze van.

2019. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogyha én belinkelek most is kapásból 5 ilyen pasit a párjával, ahol a faceen láthatod h a pasi mérnök és nem egy szívdöglesztő példány, sok önismeretes ember azonnal jelentene és törölnék a kérdésemet. Nem véletlen mondom ezt, ha így van. Tényleg ilyen Andy Vajna hasonmások, csak fiatalabb korban, de hordó hassal, szőrösek, stb.
2019. szept. 4. 20:11
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
#8 tökéletesen leirta!
2019. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!