Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van olyan sok foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok foglalt elhízott nő a chat.hu oldalakon?

Figyelt kérdés

Néha feljárok a chat.hu oldalra, ugye ez egy burkolt chates társkereső oldal.

Viszont a legtöbb nő ott eléggé el van hízva és kijelentik hogy nem ismerkednek mert foglaltak és van barátjuk..

Miért vannak fent egyáltalán?


2019. júl. 9. 18:33
 1/8 A kérdező kommentje:
.... Oldalon
2019. júl. 9. 18:33
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Az a szar még létezik? Anno 14 évesen fényesítették a bohócot ott egész éjjel. Ha megjelent egy nő vagy magát nőnek kiadó troll, rögtön rohantak benyalni neki. Fúj.
2019. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Jajj, az még megvan? Én anno dumálni jártam fel. :) Csak úgy, dumálni. Ennyi. :P
2019. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Mert normális életünk nincs, csak ott és úgy tudja eladni magát a sok chatmoslék
2019. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Talán mert normális ember nem megy fel arra a szarra.
2019. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Talán beszélgetni? Amire az oldal való.


"ugye ez egy burkolt chates társkereső oldal."


Szerinted.

2019. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Jaj a kiskirályfit zavarják más emberek, szólunk gyorsan anyucinak takarítsa el őket onnan!


Ezen én is meglepődtem, hogy az még létezik.

10 éve használtam utoljára és akkor is kislánynak adtam ki magam.

2019. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is régen használtam, egyedülálló vékony lányként. Hamar meguntam, miután percek leforgása alatt vagy 20 phaszverő pasi írt és halálos fenyegetéseket küldtek, ha nem válaszoltam nekik időben.
2019. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!