Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy a nők többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a nők többségének túl magas vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A következő jelenséggel szembesültem: 4 évig kapcsolatban voltam, és mostanában elkezdtem újra ismerkedni. Elég sokat dolgozok, és tanulok is, így jobb lehetőség hiányában netes társkereséssel próbálkozok, de nem egyszer megkaptam, akikkel beszélgettem, hogy nekik túl sok lennék ( mármint túl nagydarab, magas). Amúgy 195 cm vagyok, és mellé 130 kg, de nem kövér vagyok (rendszeresen edzek), csak szimplán vastag alkat.


Aki hasonló külső tulajdonságokkal van megáldva, találkozott már hasonlóval?


26 F


2019. szept. 5. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnél, de szerintem öreg vagyok hozzád :)

31/180 cm magas

2019. szept. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Hacsak nem vagy profi testépítő, akkor a 195 cm-hez a 130 kg sok és igen, kövér vagy. Én is sportolok, izmos vagyok, a legtöbben nagydarabnak mondanak, van egy kis pocim is, de a 190 cm-hez "csak" 101 kg vagyok.
2019. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Külsőre rendben lehetsz, de én is idősebb vagyok nálad.
2019. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Az exem 2 méteres volt, 110 kilósan igen nagy pocakkal. Pedig edzett.
2019. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát érdekes, nekem nincs semmi "pocakom", mégis annyi vagyok amennyi :)
2019. szept. 5. 10:18
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Válaszolók, magasból is van ám több fajta, gondolom a Kérdező nem a fapszkia féle férfiból van, hanem tud magára húst rakni. Amúgy meg ha tényleg van rajta izom rendesen, az simán nyom ennyit.

feljebb írtam, 180 vagyok, 70 kilós nő, ebből nem sok a zsír, mégis "nehéz"vagyok.

2019. szept. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A zsírnak kisebb a fajsúlya mint az izomnak, tehát egy kisebb térfogattal rendelkező egyén lehet nehezebb, mint egy nagyobb térfogattal rendelkező egyén...


Mint az köztudott.

2019. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 194 vagyok, és még senki nem mondta, hogy "túl" magas lennénk, inkább azt, hogy "szép" magas. 85 kilóval ês elég izmos, de nem kigyúrt testalkattal rendelkezem. Ha te 130 kg vagy akkor vagy egy testépítő fizikumàval rendelkezel, vagy nagyon el vagy hízva, vagy a kettő egyvelege, ahol van rendesen izom is, de eltakarja a felesleg.
2019. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Privátba egy képet különben nem hiszem el hogy igazat mondasz. Amúgy hozzám fiatal vagy és kicsit magas is. Max 180ck ami még Oke nekem.


31N

2019. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Én 159 centi vagyok, hozzám képest nagyon magas vagy. Nem jönnék össze ennyire magas pasival.
2019. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!