Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy magas, jóképű, izmos pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magas, jóképű, izmos pasi miért kedves az olyan lánnyal is, aki nem tetszik neki?

Figyelt kérdés

Nem azért írom mert baj lenne, csak meglepődve tapasztaltam, hogy nem volt flegma inkább kedves.

Tudom, hogy nem engem akar, mert én nem vagyok egy olyan hű de szép lány, és lefogadom barátnője is van.

Ti találkoztatok már ilyen pasival?

Azért kedvesek, mert elégedettek az életükkel és nincs semmi gondjuk?


2019. aug. 23. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem egy emberi hulladék és nem aszerint válogatja meg a kedveséget, hogy ki tetszik neki és ki nem. Normális embereknél ez lenne az alap.
2019. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem paraszt, hanem normális értékrenddel bír.
2019. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Sosem tudhatod, kinek mi jön be. Én lepődtem meg a legjobban, amikor a szerelmem elkezdett közeledni felém, teljesen mások vagyunk, ő magas, férfias, jóképű, én alacsony, husi, nem szép... fogalmam sem volt, mit lát bennem, mégis együtt vagyunk, soha nem volt még ilyen jó kapcsolatom :)
2019. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a normális emberek alapjáraton kedvesek egymással.

Nem csak azzal, akivel dugni akar, hanem boltos nénivel, szomszéddal, taxi sofőrrel is.

2019. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon kövérként megtapasztaltam, hogy az átlagos vagy helyes pasik tudtak emberként kezelni, a csúnyák voltak mindig azok, akik bántottak.
2019. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Mert egy úriember? Rám is illik a leírásod, és én sem vagyok tirpák olyanokkal sem, akik nem jönnek be.
2019. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Simán csak normális a fickó, ilyen is létezik.
2019. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Hármas vagyok, abszolút csak érdeklődés szintjén kérdezem, komolyan érdekelne, hogy mi olyat írtam a kommentemben, ami lepontozást érdemelt? :D
2019. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem annyira meglepő dolog ez szerintem.

Én is udvarias vagyok az olyan nőkkel szemben is, akik nem jönnek be.

Ugyanazt a bánásmódot érdemlik ők is, mint a többi.

2019. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Nőként valószínűleg érthetetlen számodra, hogy lehet emberszámba venni olyanokat is, akik nem tetszenek neked.
2019. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!