Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez már egyértelműen veszett ügy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már egyértelműen veszett ügy?

Figyelt kérdés

Hónapokig beszélgettünk minden nap, mindig ő keresett már reggel. Nagyon jól elvoltunk, rengeteg dologban egyetértettünk, tényleg átbeszéltük a napokat. Sok volt az utalás mindkettőnk részéről arra, hogy egyébként nem csak barátkozni szeretnénk a másikkal. Tegnapelőtt találkoztunk, igaz nem sok időre. Utána egy órával még írt, de már haverkodósabb stílusban, utalások, becézés nélkül, és egyszer csak már nem írt vissza. Azóta nem is keresett.

A találkozó után még azt mondta, hogy szimpatikus voltam neki és egyáltalán nem érezte kellemetlenül magát.

Ebből már nem fogok tudni többet kihozni?

én 21/l ő 26/f


2019. szept. 6. 11:54
 1/6 Rockarc ***** válasza:
100%

Rossz taktika honapokig meg csak nem is latni a masikat. Ha valakivel az elso par nap stimmel, akkor mindenkeppen talalkozzatok a leheto leghamarabb, inkabb egy heten belul, mint tul. A problema, hogy elkepzel valamilyennek (mindenfele jonak, hiszen csupa jo jut rolad az eszebe) es amikor talalkoztok, akkor csalodik. Forditva jobban szokott mukodni, amikor egy rosszabb fenykep utan az ember eloben latja a masikat, es sokkal szebb eloben. Nem szabad nagyon felfokozni az elvarasokat, mert a masik tul fog idealizalni es minden attol eltero dolgot csalodaskent er meg.


43F

2019. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen. Az előttem szólónak alapjában véve igaza van, de azért lehetnek kivételek. Én egyszer fél évig csak írogattam egy nővel, legalább 2-3 hónap eltelt, mire képet cseréltünk. Kb fél év után taliztunk csak, és egy kifejezetten jó kapcsolat alakult ki belőle. Szerintem ez inkább az adott egyénen múlik, h mennyire tudja helyén kezelni azt a jelenséget, amit az előttem válaszoló kifejtett...


32/f

2019. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha nem keres egyáltalán, és megváltozott, akkor valószínűbb hogy maximum barátként tud majd tekinteni rám?
2019. szept. 6. 12:38
 4/6 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem mar nem fog keresni. Baratkent sem. Aki ismerkedesi szandekkal kozelit, az onnantol nem fog baratkent tekinteni rad soha.


43F

2019. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek ebben a korban már van elég barátja. Nem fog már keresni. Volt néhány ilyenem már, egyszerűen nem jöttél be neki.
2019. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2019. szept. 6. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!