Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a kollégám tudatára azt, hogy tegyen le rólam anélkül, hogy felfedném, hogy egyértelműen úgy gondolom, hogy akar tőlem valamit, és mindezt úgy, hogy a jó munkakapcsolat megmaradjon?

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy hülyének/egoistának állítson be azért, mert visszautasítom, amikor ő nem is vallotta be nekem egyértelműen, hogy tetszem neki, csak úgy viselkedik velem.

Egyből azzal jönne, hogy nem jól látom, ő csak kedves volt velem, esetleg mondaná, hogy egoista vagyok, amiért ezt gondolom, stb.

Pedig már nagyon idegesít a nyomulása.

De fontos lenne, hogy megmaradjon közöttünk a jó munkakapcsolat.


2019. aug. 31. 00:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg eleve egy általános, jó viszony, szerelmi, szexuális töltet nélkül
2019. aug. 31. 00:29
 2/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy akar tőled valamit?
2019. aug. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Kamuzz be egy alakuló kapcsolatot...Ez egy kegyes hazugság, így ha elutasítod, akkor nem őt utasítod el az ő szemében, hanem magát ezt a helyzetet.
2019. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most nem írnám le, de így érzem, és már irritáló a nyomulása, a mód, ahogy viselkedik velem, süt róla hogy mintha többet érezne irántam, és szeretném, ha befejezné. Viszont ezt nem mondta ki nyíltan.

De van viszonyítási alapom, hogy a többi kollégával hogy viselkedik, és velem hogyan.

2019. aug. 31. 00:43
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
mondd hogy a sajat nemedhez vonzodsz
2019. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem csak túlgondolod az egészet.:))
2019. aug. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tarts vele nagyobb távolságot, fizikailag is, csak röviden reagálj azokra a dolgokra, amit mond. Vagy leáll, vagy előbb-utóbb megpróbál elhívni valahova, akkor vissza lehet utasítani.
2019. aug. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Adj neki egy "legjobb kolléga" bögrét.
2019. aug. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hozd szóba két kölke esetén, hogy te nem tartod jónak, hogy összejönnek, a munkahelyi románc szerinted sose szerencsés. Venni fogja a lapot.
2019. aug. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy akar tőled valamit?
2019. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!