Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha összejönnétek vele ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejönnétek vele ha nem lesz közös gyereketek? Valakinek volt már hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

Tetszik nagyon egy nő, igazából 34 éves de egy tizessel fiatalabbnak néz ki. Nagyon sportos, személyi edzőként dolgozik. Tényleg ilyen 10/10 es nő. Szingli is.

Viszont van 2 gyereke, és ilyen korban már nem hiszem hogy akarna...

És mondta már az elején, hogy ő csak komoly kapcsolatot szeretne.

Én 26 vagyok nekem még fel sem vetődött a gyerek kérdés, először szeretnék egy stabil kapcsolatot, de hát ugye abban benne maradni is évekbe telik. Akkor ő már ott lenne 37-38.


Viszont ez nem lehet a fő szempont. Vagy csak ezért már értelmetlen belevágni?



2019. szept. 6. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm nagyon fiatalon, 19 évesen lett anya, egyedül nevelte a gyereket 6 éves koráig, a gyerek apja azonnal lelépett a hír hallatán.. Nem is akart már többet, az elsőt sem tervezte. Akkor jött össze a férjével, amikor lassan 7 éves volt a kissrác, a férje elfogadta a gyereket és apjaként tekint rá, de ő se akart sajátot, szóval náluk ez nem volt gond, azóta is együtt vannak és azóta is boldogok.
2019. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ez még egy jó sztori, csak ha mondjuk szétmennek ilyen 50-55 évesen

akkor a gyerekek már nem kötődnek a nem biologiai apjukhoz olyan szinten, hogy ha már ott bármi gáz van, nem kötelesek segíteni :/

2019. szept. 6. 16:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem agyalnak azon, hogy szétmennének, minek tennék? A gyerek meg már 15 éves és nagyon is kötődik a férfihez. Ettől még bármi megtörténhet, de ennek mi köze az egészhez, vagy milyen segítségről beszélsz?
2019. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt ne döntsd el helyette, hogy akar-e még gyereket vagy sem, bár tény, hogy kicsi az esély rá, azért 2 gyerekkel simán lehet, hogy ő elintézettnek tekinti a kérdést.

Viszont ha te biztos vagy benne, hogy a jövőben majd akarsz saját gyereket, akkor ilyen kérdéses helyzetben a helyedben nem jönnék vele össze. Ha neked mindegy, hogy lesz-e saját gyereked vagy sem, akkor viszont emiatt nem kéne elszalasztani a lehetőséget.

2019. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Épp az hogy én még sosem gondolkoztam ezen, még egyáltalán azon is, hogy komoly kapcsolat pár éve. Előtte nem is érdekelt, hogy valakivel összejöjjek. Nagyon későn érő típus vagyok.
2019. szept. 6. 16:35
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Te mennyire semmirekellő vagy már? Azért akarsz gyereket, hogy élősködj rajta 50 évesen? Agyam eldobom, bszki...
2019. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Igazi parazita vagy
2019. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%

"Tényleg ilyen 10/10 es nő. Szingli is."


Nem veletlenul.... Ezen nem gondolkodtal el? :)

2019. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem 50 évesen, de ez az élet rendje, így votl ez mindig is a történelem során, már az őskorban is a fiatalok segítették az időseket

igaz volt nyugdíj rendszer, de az hogy 40 év múlva lesz-e azt tudod nekem garantálni?

mondjuk azért 75-80 évesen már nem tud mindent az ember

bekerül az otthonba

na hagyjuk is felidegesítem magam


Én is segítek majd a szüleimnek és az én gyerekeim is segítsenek rajtam. Ez nem élősködés, hanem család.

2019. szept. 6. 16:50
 10/15 Rockarc ***** válasza:
100%

Ezt a nyugdijrendszer kerdest gondold meg at. Eloszor is nem olyan regi, mint amennyire hivatkozol ra, masreszt magyarorszagon 1900-ban a ferfiak szuleteskor varhato atlageletkora 36 ev volt, a noke 38.


En alapvetoen szkeptikus vagyok azokkal a helyzetekkel kapcsolatban, ahol ennyire mas az elethelyzet ket ember kozott. Raadasul meg magaddal sem vagy tisztaban. Hogy akarsz hiteles apakepet mutatni ket gyereknek? A no is 8 evvel idosebb nalad, ha jol emlekszem most a korodra. Pontosabban azon kivul, hogy o 10/10-es miert akarsz egyutt lenni vele? Szerintem hamarabb ereszt teged szelnek, mint mire kitalalod, hogy akarsz-e sajat gyereket vagy sem.


Nem hiszem, hogy egy majd evtizeddel fiatalabb sracban latna meg a komoly kapcsolat lehetoseget. Nekem ez a belevagni duma sem szimpatikus. Mintha mericskelnel, hogy megeri o egyaltalan az erofeszitest, hogy foglalkozz vele. Szerintem ne vagj bele, mindkettoket megkimeled.


43F

2019. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!