Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha összejönnétek vele ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejönnétek vele ha nem lesz közös gyereketek? Valakinek volt már hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

Tetszik nagyon egy nő, igazából 34 éves de egy tizessel fiatalabbnak néz ki. Nagyon sportos, személyi edzőként dolgozik. Tényleg ilyen 10/10 es nő. Szingli is.

Viszont van 2 gyereke, és ilyen korban már nem hiszem hogy akarna...

És mondta már az elején, hogy ő csak komoly kapcsolatot szeretne.

Én 26 vagyok nekem még fel sem vetődött a gyerek kérdés, először szeretnék egy stabil kapcsolatot, de hát ugye abban benne maradni is évekbe telik. Akkor ő már ott lenne 37-38.


Viszont ez nem lehet a fő szempont. Vagy csak ezért már értelmetlen belevágni?



2019. szept. 6. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"már nem kötődnek a nem biologiai apjukhoz"

- Ugyan már. Ha kiskorától kezdve apjuk helyett is apjuk volt (nevelőapa), miért ne kötődne??


nekem és édesapám pl 8 éves koromban meghalt, később nevelőapám lett, ugyanolyan családtag volt, ugyanúgy segítettük egymást ahogy tudtuk, mert a család az család.



Egyébként nem biztos, hogy ne akarna még, bár a te esetedből valszeg semmi nem lesz.


Én nemrég egy 40-es pasival ismerkedtem, én 30 alatt vagyok.. Már eleve ezt sem terveztem soha, de ráadásul gyereke is van ( elvált apuka).

Imádja a gyerekeket, és ahogy kivettem, simán akarna még többet is akár, nem csak egyet.


Viszont: olyannal nem jönnék össze, aki nem akarna gyereket. merthogy én szeretnék.


Kérdezz csak simán rá, még együtt sem vagytok nyugodtan, (hiszen arról is beszélt, hogy komolyat szeretne), hogy akarna-e egyáltalán később gyereket.


Ez csak egy kérdés, semmi több, nem gyerektervezés. :D

Valószínűleg tőlem is azért kérdezte így be a pasi, mert itt meg ő is gondolhatta, hogy én feltételeztem a korából és a gyerekből kifolyólag róla, hogy ő már nem akar többet... Meg is lepődtem a kérdésen.

2019. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért nem jönnék össze vele, mert mi van, ha nem lesz közös gyerek, hanem azért, mert

1. 8 évvel idősebb nálad, ami a ti korotokban generációs különbség (ld. ő 2 gyerekes elvált családanya, te sehol nem tartasz)

2. 2 gyereke már van máshonnan, így rögtön egy komplett család zuhanna a csajjal együtt a nyakadba. A család pedig komoly meló. Ott nem lesz olyan, hogy a konyhapulton dugtok, léntek este sem fogtok reggelig bulizni, az anyagiakról meg ne is beszéljünk... Lesz viszont reggeli rohanás az iskolába, este házi feladatírás, járkálás a tánc-/sportbemutatókra, és egy csomó más gyerek-szülő program más gyerekekkel és más szülőkkel, stb., stb.,...


Nekem ez 26 évesen nagyon nem kellene.

2019. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
37vagyok, ket gyereket hoztam az uj kapcsolatomba 5eve, tervezunk kozos gyereket es nem egy 37eves no nem oreg hozza.
2019. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
Nézd, ő nem azért akar komoly kapcsolatot, hogy pár évig dugd aztán elhagyd hanem most már olyan férfit keres aki mellett megállapodhat. Te pedig ehhez nagyon éretlennek tűnsz. (Mi ez a duma, hogy egy komoly kapcsolat is évekbe telik? Naná, jó esetben holtomiglan holtodiglan).
2019. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 piroska és a farkas ***** válasza:
58%
Igaz ugyan, h gyerek nélkül hàzasodtam, de 8 évvel vagyok idősebb a férjemnél, és 33 éves koromban született az első babànk, most 38,5 éves koromban pedig a 3.
2019. szept. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!