Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti hogy élitek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogy élitek meg a visszautasitást?

Figyelt kérdés

Mitől függ, hogy nagyon rosszul érint-e, vagy könnyebben túlvagytok rajta?

Elgondolkodtok azon, hogy mit tanulhattok magatokról az eset kapcsán, vagy inkább általánositotok és kerülitek a felelősséget?


2019. szept. 6. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Még nem utasított senki sem vissza.

Én viszont màr sok mindenkit.

Amúgy ha egyszer vissza is lennék utasítva, akkor könnyen venném. Pozitív ember vagyok, a legrosszabb élethelyzetekben is erős voltam.

Ez legyen a legnagyobb problémàm az életben! :)

2019. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kétszer fordult elő, nehezen viselem. Leginkább nem tudom elviselni. Az a típus vagyok, aki nem ismeri a feladni kifejezést. És ha egy pasi kell, akkor azt megszerzem. Mindkettővel így lett végül.
2019. szept. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sosem volt benne részem, csak fordítva. Mondjuk ahhoz hogy visszautasíthassanak, aktívan kellene kezdeményeznem szerintem.
2019. szept. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon élik meg, és szerintük lazán viselnék azt amit nem éltek meg :)
2019. szept. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudomásul veszem és kész. Nyilván rosszul esik, de mindenkinek joga van eldönteni, hogy kivel szeretne együtt lenni és én tiszteletben tartom, ha nem velem.
2019. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mi lenne az indok. Ha pl jaj öreg vagy vagy kövér vagy az nem tetszene de ha azért mert nem vagyok betervezos vagy nem akarok gyereket akkor az nem zavarna.
2019. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!