Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy még itt, egy névtelen oldalon sem árulják el a hozzáértők, hogy mi az a tulajdonság egy férfiban, ami miatt sose lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Ahány válaszoló van, annyi válasz, de egyértelműen sosem derül ki, hogy amelyik férfi esetleg egész életében egyedül marad, annak mi a legfőbb oka. Ezt tényleg nem tudja egyértelműen senki, vagy csak nem akarják elárulni, mert nem akarnak segíteni a magányosoknak? Tényleg a külsőn múlik az egész, vagy valami egészen más oka van? Tényleg vannak olyan férfiak, akiknek egyszerűen még csúnyább barátnő sem jön össze sosem.

2019. szept. 7. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Mert csak a magadfajta h..lyék hiszik azt, hogy minden ember ugyanaz és mindenkire rá lehet húzni egy sablont.

Tévedsz. Azért nincs konkrét válasz erre, mert minden ember más, más miért vannak egyes emberek egyedül.

2019. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem adom ki neked a kiválasztottak által féltve őrzött titkot. Annyit viszont elárulom, hogy nálad például az ostobaság.
2019. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Azért nem mond ilyet senki, mert nincs egy konkrét oka. Egyrészt millió dolgon múlik, ha az összhatás nincs rendben (külső-belső együttesen), akkor nem lesz sikeres, de én személy szerint akkor sem mondanám azt, hogy "sose lesz barátnője", mert nem tudhatom, mindenki más és mindenkinek más tetszik. Én nem vagyok hajlandó elhinni, hogy valakinek, ha tényleg rendesen próbálkozik, ne jönne össze legalább egy kapcsolat élete folyamán.

De minthogy sokan sokféle problémákkal küzdenek, ezért nem lehet erre azt mondani, hogy igen, ha az orrod 30%-al balra ferdült, akkor soha az életben nem lehet párod, mert ilyen nincs. Olyan van, hogy ha nem tudsz semmi pozitív tulajdonságot vagy képességet felmutatni, akkor hátránnyal indulsz, de én már láttam olyan párokat, ami számomra érthetetlen volt, szóval még csak az sem feltétlenül jósolja be az ember sikereit.


Az a baj, hogy ami nekem nem tetszik és instant válóok lenne, az másnak vonzó és kívánatos tulajdonság. Innentől kezdve én akármilyen segítő szándékkal is írok a magányosoknak, nem tudok olyat mondani, ami tényleg általános érvényű segítség lenne. És más sem tud, ha ez megnyugtat, mert emberekről beszélünk, ez nem matematikai képlet.

2019. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De biztos láttatok már akár munkahelyen/ismeretségi körben olyan férfit, akinek soha nem jön össze a barátnő dolog, rajtuk mit láttok, miért nincs szerencséjük? Biztos vagyok benne, hogy vannak elhallgatott részletek, amiket nem akartok elárulni, mert esetleg nem akartok megbántani.
2019. szept. 7. 10:30
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Bármilyen furcsa is, nincs ilyen ismerősöm. Csak itt, ezen az oldalon panaszkodnak erről a kisfiúk.

Van egy munkatársam, autista, drogos, kicsit fogyatékos, nagyon elvont, biszex, és még nem is néz ki jól (és nem is gazdag), és neki is van barátnője. Sőt, sokkal érdekesebb szerelmi/szexuális élete, mint bármelyikünknek...

2019. szept. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Én már párszor elmondtam, hogy nyitott gerinccel születtem, és emiatt van hátrányom ebben a témában. Mi lett a vége?

Aki privátban érdeklődött, egyből vége lett mindennek.

Nagyon megérte...

2019. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincs ilyen tulajdonság. Hacsak valaki nem súlyosan szellemileg fogyatékos. De még ott se zárnám ki teljesen annak a lehetőségét, hogy talál valami hasonló barátnőt, csak max. ők máshogy élik meg a szerelmet, mint a nem sérültek.
2019. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

#4 azok a munkatársaim, akikről meg voltam győződve, hogy magányos incelek, mert ránézésre és viselkedésre olyanok, hogy számomra elképzelhetetlen lenne velük a kapcsolat, vagy boldog, tartós kapcsolatban élnek (az egyikük most jegyezte el a barátnőjét), vagy sorra döngetik meg a kolleginákat (mint megtudtam, bár számomra ez nagyon döbbenetes volt, mert nekem ilyen "bottal sem" típusú pasiról beszélünk).

Engem nem különösebben érdekel, kinek mivel bántom meg a kis érzékeny lelkét, nem tudok olyat mondani a környezetemből, aki ha kicsit is odatette magát, ne jött volna össze neki kapcsolat.

2019. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Vagy elviselhetetlen természetű.

Vagy eleve antipali.

Vagy semmit nem tesz, az első és egyetlen elutasításra begubózik hogy soha többet, tehát nem küzd semmiért.

Vagy nincs arányban a külseje az intellektusával.

Vagy életképtelen.

Vagy túl naív. (bár ez nagyon ritka)

2019. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én igyekeztem többször leírni, de a többség mindig figyelmen kívül hagyja. Most még egyszer elmondom, igyekszem rövid és egyszerű lenni:

ha valaki elvan a saját kis világában, és igazából egyáltalán nem érdeklik az emberek úgy általában, csak a saját dolgai, tehát nem nyitott a többi ember felé, lelke mélyén semmi érdekfeszítőt nem talál egyikükben sem, még apró részletet sem. Barátnőt is igazából azért akar, mert az hiányzik neki, hogy ingyen szexet kapjon (persze ezt be nem vallaná), meg hogy a másik szeretgesse őt (egy irányban, de ezt sem vallaná be), szóval a fő motivációja egy kapcsolatra lényegében az, hogy KAPNI akar. Kb. ennyi.

2019. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!