Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a rosszabb? Ha "csak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb? Ha "csak" a belsőd vagy "csak" a külsőd miatt szeretnek?

Figyelt kérdés

Egy hozzám közel álló lánybarátommal beszelgettünk, hogy ki hogy van a párkereséssel.

Azt mondta, hogy őt főleg a külseje miatt szeretik. Állítólag eddigi jelöltjeitől, akikkel ismerkedett, mindig a külsejét dicsérték, sosem mondták, hogy mennxire aranyos, okos kedves stb., egy pedig meg is mondta neki, hogy a kinézete miatt szereti.

Ezzel szemben én a múlt héten kaptam meg egy lánytól, akivel ismerkedek, hogy a ha a külsőm miatt nem is, de a belsőm miatt meg szeretné velem próbálni.


Szerintetek melyiket rosszabb hallani? Melyik nemnek melyikez rosszabb hallani?


22L, 21F



2019. jún. 26. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Lol. Honnan szedtek össze ilyen embereket? Ki mond olyat, hogy “csak a külsőd miatt vagyok veled/ronda vagy, de azért próbáljuk meg”? Én amúgy egyiket sem akarnám, tetsszek külsőre és belsőre is.
2019. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz ha csak valakinek a külsejét vagy a belsejét szeretjük!


Mivel ha csak a külső megy akkor előbb utobb bukta lesz a kapcsolat ha meg csak a belső akkor meg sohajtozas lesz belőle....


Barátnőmmel ugy vagyunk pont szerencsére hogy mindketten szeretjünk a masik külsejét belsejét


En mindig azt mondtam hogy a külső az ami bevonz a belső pedig ami meg tart!

2019. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt azért tisztázzuk, hogy akivel még csak ismerkedsz, az egyelőre csak a külsődre tud bókolni, hiszen a belső tulajdonságaid még nem ismeri (ugye ennek érdekében ismerkednek jó esetben). Nyilván nem jó, ha csak az egyik vagy csak a másikért szeretnek, szóval, ha valakinél ez áll fenn, akkor azt jobb hanyagolni. Mindezt természetesen ismerkedés után.

32/f

2019. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze, amiket leírtatok, azt már mind tudom De akkor is, hogy lehet ilyet mondani? A múltheti lány hiába mondta, hogy megpróbálhatnánk, a mondata miatt inkább én mondtam, hogy hagyjuk. Ha így kezdené valaki a kapcsolatát, később olyan komplexusa és féltékenysége lenne a pár ezen tagjának...
2019. jún. 26. 09:11
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 jól tetted, én is hagytam volna.
2019. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő rossz. Barátnődet a külseje miatt sok felszínes barom is megtalálja a normálisak mellett. Téged, meg olyan mintha az a lány megszánt volna. Hagyd őt szerintem.
2019. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De éppen ellenkezőleg, nem megszánt, tényleg szerethet. Gyakran mondja, hogy szeret, fontos vagyok neki, rám mindig számíthat, stb., de a mondata után mintha nem engem szeretne, hanem azt szereti, hogy foglalkozok vele, mert szeretem. Így talán azt szeretheti, hogy szereti valaki?


A barátom pedig nem talál olyat, aki nem felszínes...


Volt aki azt mondta, hogy próbáljuk meg együtt. 😀 Persze nem fogjuk, mert legjobb barátok vagyunk, kb. már tesók. 😀

2019. jún. 26. 16:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Külcsín terén nem bánt velem szűkmarkúan a sors, ezért aztán sokáig nem fordítottam kellő figyelmet a belsőm fejlesztésére. Minek, ha így is mindig volt partnerem? Ment is ez egy darabig amíg meg nem találtam az "igazit" (legalábbis akkor még azt hittem), és akkor kapkodhattam fűhöz-fához, mert fogalmam sem volt, hogyan kell egy csajt megtartani. Megszerezni ugyanis könnyű! Szóval nem jó egyik sem.
2019. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Nekem erről az a véleményem, hogy a külső adottságok igenis sokkal perdöntőbbek egy ismerkedésnél, vagy egy párkapcsolatban. Például ha egy nő összejön az ideáljával, az atyaúristent is képes elnézni neki, csakhogy ne veszítse el, ne legyen másé, megtarthassa magának, ilyenkor sokkal toleránsabbak az emberrel. Viszont ha nincs szexuális vonzalom, nincs meg a külső adottságok iránti alap elvárás, feltehetően abból kapcsolat sem lesz.

És a fenti példából kiindulva igenis egy jóképűbb srác sokkal könnyebben fel tud szedni, netán meg tud tartani egy nőt, mint egy középszerű, vagy egy átlagalatti, utóbbi lehet akármilyen határozott, asszertív, céltudatos, intelligens stb.

2019. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem jól látod. A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Ha ez megtörténik, márpedig ha nem ápolják a szerelmet, megtörténik, akkor lehetsz Adonisz, nem sokra mész vele. Immár 60 éves vagyok, közel 50 felejthető kapcsolattal, valamint egy elrontott házassággal a hátam mögött élek a második feleségemmel sok-sok éve boldog házasságban. De ehhez tanulnom kellett. Megismerni a nők lelkivilágát, gondolkodásmódját, mely merőben más, mint a miénk. Szóval fejleszteni kellett a belsőt.
2019. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!