Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme küzdeni egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme küzdeni egy kapcsolatért vagy ismerkedni ha mindig van valaki aki jobb valamilyen vagy minden téren?

Figyelt kérdés

Sosem lehetek teljes, mindig van aki okosabb , gazdagabb, erősebb, romantikusabb, “férfiasabb” , humorosnak stb stb.

Minek küzdeni ha bármikor bármibe bele tudnak kötni , hogy mi a hiba bennem?



2019. jún. 29. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt jön be a szeretet. Aki szeret vagy akit szeretünk, az a hibáinkkal együtt lát tökéletesnek. Ahogy fogyatkozik a szeretet, úgy lesznek egyre zavaróbbak a hibák.

Szóval nem kell tökéletesnek lenni, csak kell valaki, aki szeret téged. Ezért nem igazán működőképes a netes ismerkedés. Mindig jön jobb, mert nem szeretetből csapódunk ehhez vagy ahhoz, hanem mert abban a helyzetben épp ő volt az elérhetők közt a legjobb, de aztán persze jön jobb és annál is jön jobb...Ha az élet melléd sodor valakit és megszeret csak úgy, az az igazi.

2019. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyan ember nincs akinek nincs hibája... de ha ilyen gyakran belefutsz ebbe akkor szerintem csak te vagy társadalmilag nulla... szerencsére tanulni sosem késő, edzeni is tudsz barmikor hogy erősebb sportosabb ferfiasabb legyél... csak tudod tenni kell ezekért a dolgokért nem nyafogni... én sem nyafogos hanem minden nap edzek és tanulok nyelveket történelmet kultúrákat és az államok gazdaságát (politikát)
2019. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja igen meg még zenét is...

most nyáron megyek tovább tanulni üzlet vezetőnek... pedig nem vagyunk gazdagok... hogy csak ugy meg tegyem... éppen ezért tanulok tovább... szoval erre sem lehet fogni hogy bezzeg ti gazdagok vagytok neked könnyű... semmi sm konnyu az életben főleg nem az én családomnak... de két választásunk van! Vagy meghalunk nyomorban szegénységben éhesen! Vagy kihatjunk a belünket egy jobb jövőért!

2019. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2,3 sok sikert kivánok hozzá....


Ha ennyiből állna egy kapcsolat, akkor nem lennének magányos emberek...

2019. jún. 29. 22:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ennyiből áll egy kapcsolat arról csak te tehetsz hogy még ezt a szintet sem vagy képes hozni!
2019. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor megismerkedtem a volt férjemmel, nagyon hamar egymásba szerettünk. Amíg együtt voltunk, sosem kellett más, pedig alacsony is volt és csóró is, viszont a belső tulajdonságai nagyon vonzottak, és külsőre is vonzott, tekintve hogy a magasság nálam nem gond, anyagiak nem nem érdekeltek. Szóval az a vicc, hogy az évek múltával ő unt meg engem. Pedig anno verseket írt hozzám stb. Én váltam el, de nyilván ez egy fájó döntés volt. 12 évet húztunk le együtt és amikor már nem volt jó a kapcsolat, akkor sem kacsingattam más felé. Ő igen, de nagyon megbánta, 5 éve váltunk el, azóta sincs senkije és a gyerek miatt állandó kapcsolatban vagyunk. Talán meg is javíthatnánk a dolgot, de én már túl jól érzem magam egyedül. No mindegy, én amíg úgy érzetem van értelme, küzdöttem a kapcsolatunkét, nem vágytam másra, nem nézegettem pasikat, nem érdekelt, ki jobb. Ha szeretsz valakit, ez van. Attól ábrándultam ki hogy más nők érdekesebbek voltak neki, de nem csalt meg.
2019. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert valójában nincsen jobb, csak más. Mert a mostaniból hiányzik valami, akkor keresel egy olyat gondolom, akiben ez már megvan. Csakhogy az újból meg olyan dolog fog hiányozni, ami az előzőben lehet, hogy megvolt. Vagy a kettővel előttiben. Tehát végül kiderül, hogy maximum csak egy tökéletes közeli barátnőd lehet. Ilyen szintű meg több ember létezik. Mindegyikük más. De egyik sem jobb, mint a másik. Utólag nem tudod előrébbsorolni őket a másiknál.


Innentől kezdve meg van értelme közdeni egy meglévő kapcsolatért, mert egyszerűbb, mint egy újat találni, végohmenni az ismerkedésen, és x idő múlva ugyanoda jutni, mint az előzővel. Ez csak egy ördögi kör lenne, amíg meg nem halsz.

2019. jún. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akik azt írják, belső tulajdonságok vonzzák egy férfiban, azok mire gondolnak? Mert saját tapasztalat, hogy ilyesmik, hogy "figyelmes, törődő, egy veséjét nekem adná, humoros, dolgos, tanult" stb. tulajdonságok csak az "olyan jó haver vagy" mondathoz elegek egy nő szájából.
2019. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Számomra fontos a becsület, hogy tisztességes ember (nem veszi el ami nem az övé, akkor sem ha megteheti) törődik a környezetével (nem szemetel stb) olvasott, művelt, jól lehet vele beszélgetni, érdeklődő, és nem csak punci reményében. Természetesen férfias, vannak elvei és azok szerint él, nem tömegkultúrán szocializálódott. Nem a külsőségek vezérlik, de igényes, ad magára és a környezetére.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2019. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 hirtelen csak ennyi???
2019. jún. 30. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!