Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bele menjek egy egy alkalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele menjek egy egy alkalmas kapcsolatba? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Hali. 2+ évig voltam együtt a barátommal, első férfi volt az életemben, én neki sokadik, de ez nem igazán tasrtozik ide... Egy hiány van most bennem, nem akarok olyannal együtt lenni akit ismerek.(hiába játszom magammal, toredet nem élvezem annyira mint sexel)

Most adta magát az alkalom, találtam egy férfit, akivel már meg beszéltünk egy találkozót is.

Szerintetek menjek?

(ez lenne egy egy alkalom, ahol az extázis allapotaig kenyeztetnenk egymást. Ez a kapcsolatban nem volt jellemző. Max 15perc és kész. Ő órák hosszát fog velem foglalkozni, és a kis szünetek közben sem hagyja, hogy lankadjon a kedvem)

elege megsínylem most a szakítást. Egyenlőre valószínű kíváncsiságbol és haragbol is össze jönnek vele...

Olvasom, hogy sokaknak ez a legjobb élménye, nektek tapasztalat? 21 éves vagyok. Tapasztalni akarok, nekem tudom, hogy rohadt rövidek voltak az együttlétek, a végén úgy el hidegeltunk, hogy már nem is élveztem...

Gondolom. Ember vagyok. Ő lesz a 2.ferfi az életemben. Kívánom a szexet, ő is nyitott, és egymásnak tényleg, egy de csodálatos élményt akarunk. Nem csak baszni, hanem egymást az egekbe emelni.

Velemeny? 🤔

Nem bánom meg később ugye?

Tapasztalatok?

Kört és német léci :)



2019. szept. 8. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
A lanyok hasznalnak olyan szot,h baszni ? :D
2019. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Tartsd magad ahhoz a tényhez, hogy a hülyék szaporodnak.

Jura kor, A-moll

2019. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed hogy ilyen fantasztikus lesz? A ferfi mondta? Általában akik igy dicserik magukat a legnagyobb 0-k az ágyban
2019. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem magát dicséri, olyan neki mint az exnek, és azt mondja el fog kényeztetni, itt az a lényeg, hogy tényleg élvezzünk. És jó lesz. Mert nem dicséri magát, hanem mondtam is neki, kiherelem ha bántani mer, de egy kicsit még is ismerkedtünk, érzem rajta, hogy sajnal, és sok új dolgot akar mutatni, mert sokrol maradtam le. :)
2019. szept. 8. 14:18
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
birom az olyan embereket akiknek csak a szex szamit....
2019. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De, amit leírtál az a saját maga dicsérete : D Ne lepődj meg ha 10 p utan elmegy
2019. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Es rajtatok kivul kit erdekel? Komolyan... Dugjatok, nekunk olyan mindegy.
2019. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Nagyot fogsz te koppanni.
2019. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Rockarc ***** válasza:

Hat, azert ez tobbeselyes. Noknel fejben dol el a sex. Egy szakitas utan, meg bosszubol, altalban szenvedes lesz, meg vallra borulos zokogas lesz, nem sex. Masreszt, ha ennyire ra vagy kattanva az igergetos kiszemeltedre, akkor ott is siman lehet, hogy nem uti meg azt a felfokozott szintet, amit elkepzelsz es szinten csalodas lesz. Kicsit nagyobb tudatossaggal is elhetned az eleted.


Ezt a sokaknak a legjobb elmenye dumat hol olvastad? Mert ez tipikusan nem igaz. Ettol meg elsulhet jol is, de azert legyel tisztaban, hogy csunyan megbanhatod. Raadasul ez tipikusan egy letargyiasitot alkalom lesz. Nem biztos, hogy a megtepazott onertekelesed tovabb kene meg aprobb darabokra zuzni. Ha ram hallgatsz kihagyod ezt a "nagyon kecsegteto" alkalmat es rendberakod magad. Utana menjel kalandozni.


43F

2019. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
33%

Szia,tedd meg mert folyamatosan frusztrálni fog a vágy,és,hogy milyen lett volna.Vannak még férfiak kiknek fontos a partner vágya,kielégítése,pláne érettebb korban.Mennyi idős a szerencsés pasi?A maszturbálás jó dolog,de valakinek kell a másik érintése,puszilgatása is.

Sok szerencsét,szép napot.38F

2019. szept. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!