Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bele menjek egy egy alkalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele menjek egy egy alkalmas kapcsolatba? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Hali. 2+ évig voltam együtt a barátommal, első férfi volt az életemben, én neki sokadik, de ez nem igazán tasrtozik ide... Egy hiány van most bennem, nem akarok olyannal együtt lenni akit ismerek.(hiába játszom magammal, toredet nem élvezem annyira mint sexel)

Most adta magát az alkalom, találtam egy férfit, akivel már meg beszéltünk egy találkozót is.

Szerintetek menjek?

(ez lenne egy egy alkalom, ahol az extázis allapotaig kenyeztetnenk egymást. Ez a kapcsolatban nem volt jellemző. Max 15perc és kész. Ő órák hosszát fog velem foglalkozni, és a kis szünetek közben sem hagyja, hogy lankadjon a kedvem)

elege megsínylem most a szakítást. Egyenlőre valószínű kíváncsiságbol és haragbol is össze jönnek vele...

Olvasom, hogy sokaknak ez a legjobb élménye, nektek tapasztalat? 21 éves vagyok. Tapasztalni akarok, nekem tudom, hogy rohadt rövidek voltak az együttlétek, a végén úgy el hidegeltunk, hogy már nem is élveztem...

Gondolom. Ember vagyok. Ő lesz a 2.ferfi az életemben. Kívánom a szexet, ő is nyitott, és egymásnak tényleg, egy de csodálatos élményt akarunk. Nem csak baszni, hanem egymást az egekbe emelni.

Velemeny? 🤔

Nem bánom meg később ugye?

Tapasztalatok?

Kört és német léci :)



2019. szept. 8. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9%

A 10-essel teljesen egyet értek! Mintha én magam írtam volna. Én is szeretem, ha a nőnek a legjobbat adhatom.


Ahogy a mondás tartja inkább bánd meg egyszer, hogy megtetted, mint utána sokszor, hogy nem tetted... Nekem is van ilyen amit kihagytam és azóta is bánom...


39F

2019. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is pocsék volt az a kapcsolatom, ahol először voltam férfival. Mindig vártam, hogy vége legyen az együttléteknek, és már azt hittem, hogy biztos velem van a baj.

3 éve van párom és vele teljesen más. A titok csak annyi, hogy odafigyelünk a másikra. Érdemes várni olyanra, aki tényleg szeret. Téged meg csak sajnálni foglak, ha egy ilyenbe belemész, mert ígérgethet a másik akármit, kanyarban sem lesz, mint egy olyan együttlét, ahol lelki szinten is van egy többlet és nem csak egy aktuális farok és lyuk vagytok egymásnak.

29/N

2019. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Nem csak baszni, hanem egymást az egekbe emelni."

Bármennyire igyekszenek is elfelejteni, a nők nőből vannak, kérdező. Nekik a legfantasztikusabb élmény akkor adatik meg, ha a megfelelő érzelmi háttér is jelen van. Magyarul; ha a szerelmükkel ölelkeznek, nem pedig valami alkalmi ágybetéttel.

2019. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!